SON DAKİKA

ÇORUM TİME

TARAFTAR İSTEDİ! BAŞKAN DÖNÜYOR

Yeni Çorumspor’da Kulüp Başkanlığından istifa eden Fatih Özcan’ın taraftarlar ve kamuoyundan gelen yoğun istek üzerine yeniden kulübün başına geçeceği öğrenildi.

TARAFTAR İSTEDİ! BAŞKAN DÖNÜYOR
Bu haber 30 Ocak 2019 - 19:54 'de eklendi

Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan’ın, özellikle sosyal medyada yapılan ağır hakaret, küfür ve iftira içerikli eleştirilerin yanı sıra yöneticilerinin tehdit edilip hakarete uğramalarını gerekçe göstererek istifa etmesi üzerine Çorumspor’a gönül veren taraftarlar başkan Özcan’ı kararından vazgeçirmek için bir araya geldi. Sosyal medya üzerinden bir araya gelen Kırmızı Şimşekler, Son Cephe ve Siyah Duvar 1967 taraftar grupları yürüyüş organize etti.

TARAFTARDAN GERİ DÖN ÇAĞRISI

Saat Kulesi PTT binası önünde saat 18.30’da toplanan taraftar grupları adına bir açıklama yapan Hüseyin Nalcı, “Sayın Başkanımız Fatih Özcan adeta bize küserek gitti onun bu takım adına neler yaptığını hiç bir menfaati olmadan servet harcadığını biliyoruz. Başkan dün yaptığı açıklamada söz verdim Çorumspor ismini geri getirdim. Bunu yaparken de Ahmet Sami Ceylan’dan müthiş destek aldım dedi. Buradan tüm taraftarlar ardına sayın vekilimize sesleniyoruz Başkan sizden rica etmiş bu ismi geri getirelim demiş Çorum için seve seve demişsiniz ve Çorumsporu biz taraftarlara yeniden kazandırmışsınız. Bizde sayın vekilimizden söz istiyoruz Biz taraftarlar olarak başkanımızı geri istiyoruz biliyoruz ki siz onu kırmadıysanız o da sizi kırmaz. MHP’li olduğunu her platformda dile getiren başkanımızı bir AK partili olarak göreve çağırmanızı böylelikle Çorumspor’un siyaset üstü bir kurum olduğunu tüm Çorum’a göstermenizi bekliyoruz, istiyoruz ve inanıyoruz” denildi. Daha sonra taraftar grupları toplu bir şekilde “Çorumspor ve Başkan Fatih Özcan” tezahüratları eşliğinde Gazi Cadde’sinde bir yürüyüş gerçekleştirdi.

FATİH ÖZCAN’DAN SÜRPRİZ KARAR

Kulüp Başkanlığından istifa eden Fatih Özcan’ın ise taraftarlar ve kamuoyundan gelen yoğun istek üzerine Kulüp Başkanlığına yeniden dönmeye hazırlandığı öğrenildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER