SON DAKİKA

ÇORUM TİME

TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNE 20 YENİ ARAÇ

Çorum Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 20 adet hizmet aracı kiralanmasını gerçekleştirerek araç filosunu güçlendirdi.

TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNE 20 YENİ ARAÇ
Bu haber 13 Mart 2018 - 15:23 'de eklendi

Araçların ilçelere ve ilgili şubelere teslimi için Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde bir tören düzenlendi. Gerçekleşen araç teslim törenine İl Müdürü Orhan Sarı, İl Müdür Yardımcıları Yusuf Şahinbaş, Erdem Kolabaş, Şube Müdürleri ve ilçelerden gelen personeller katıldı. İl Müdürü Orhan Sarı; “İl Müdürlüğü olarak çok geniş bir hizmet alanına sahip olduklarını söyleyerek; Gıda denetimleri, bitkisel üretim ve bitki sağlığı, hayvansal üretim ve hayvan sağlığı, kırsal kalkınma hizmetleri, tarımsal altyapı ve arazi değerlendirmesi çalışma kollarında, daha aktif şekilde hizmet verebilmek ve gidilecek yere daha etkin ulaşımı sağlamak amacıyla bu araçların kiralandığını hatırlatarak, hedefimiz araç filomuzu güçlendirerek daha çok çiftçimize ulaşarak en hızlı biçimde çalışmalarımızı tamamlamaktır. İl ve İlçe Müdürlüklerimizle çiftçilerimize en iyi hizmeti vermeye gayret göstereceğiz. Kiraladığımız araçların kazasız belasız kullanılmasını ve hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Vatandas13 Mart 2018 / 21:21

Milli emlak tapu tescili için bir yazı yazar 6 ayda cevap yazmazlar, kamulaştırma görüşü sorulur 1 senede dosya çıkmaz. Bu tür kurumların dinamikleştirilmesi lazım. 20 sıfır aracın takviyesinden ziyade 20 sıfır teknik personel daha çok işe yarardı.birazda teknik konularda eğitimsizlikleri var. Teknik derken başka branşlara asıp kesiyorlar ama daha sorsan tarımcılar ifrazı bilmezler, tescilsiz alana yazıya ifraz yasak derler vatandaşı azarlayıp kapıdan kovarlar.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER