SON DAKİKA

ÇORUM TİME

TSO MECLİS ADAYLARI BELLİ OLDU!

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 1 Ekim’de yapılacak organ seçimleri öncesi TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın meclis aday listesi belli oldu.

TSO MECLİS ADAYLARI BELLİ OLDU!
Bu haber 19 Eylül 2017 - 22:07 'de eklendi

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından 1 Ekim’de yapılacak olan meslek komitesi seçimleri öncesi TSO Başkanlığı’na tekrar aday olan Çetin Başaranhıncal’ın Meclis Üye Aday Listesi belli oldu. 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84. maddesine istinaden yapılacak seçimlerin 1 Ekim Pazar günü 10.00-16.00 saatleri arasında TSO Fuar Kompleksi’nde gerçekleştirileceği bildirildi. Meslek komiteleri, meclis üyeliği, denetim, disiplin ve yönetim kurullarının yeniden oluşturulacağı seçimler öncesi aday isimler büyük ölçüde netleşti.
tso çorum çetin başaranhıncal (1)
BAŞKAN MECLİSİ YENİLEDİ

3. kez Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine talip olan Çetin Başaranhıncal, Meclis Üyelerinden oluşacak aday listesinde önemli değişiklikler yaptı. Uzun yıllar mecliste bulunan bazı isimler liste dışı kalırken komitelere aday gösterilenler arasında özellikle gençler dikkat çekti. 
tso çorum çetin başaranhıncal (3)
YÖNETİM EKİBİNİ KORUDU!

1 Ekim’de yapılacak seçimler öncesi TSO’nun mevcut Yönetim Kurulunda görev alan Yakup Karaca, Fikret Tepençelik, Mustafa Özbayram, Hayri Şamlı, Şükrü Türkoğlu ve Ömer Altıkardeş gibi isimler yeniden Meclis Üyeliklerine aday gösterildi.

EROL KARADAŞ YİNE ADAY!

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın yanısıra TSO Meclis Başkanlığı görevini yürüten Erol Karadaş da yeniden Meclis Üyeliği için aday gösterildi. Mecliste uzun yıllar tek kadın üye olarak görev yapan Fatma Er’de yeni dönemde yerini koruyacak isimler arasında yer alıyor. Ayrıca meslek komitesi aday listesinde Mesut Özdoğan, Mehmet Akif Boyraz, Alper Başaranhıncal, Gökhan Kerman ve Ali İlker Tosun gibi genç isimlerde dikkat çekiyor.
tso çorum çetin başaranhıncal (6)
MUHALİF İSİMLERDE ADAY

Bu arada, meslek komitelerinde mevcut TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın listesine itiraz eden bazı isimlerde kendi belirleyecekleri adaylarla seçime katılacak. Çorum’da yaklaşık bin üyesi bulunan TSO’da muhalif isimlerinde listeyi delerek meclise girme şansı bulunuyor.
tso çorum çetin başaranhıncal (4)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
çorumlu20 Eylül 2017 / 08:54

Başaranhıncal, defolu isimleri yönetimine almış. Maşallah…
Bunları göremeyen vekilleri de bir vatandaş olarak kınıyorum. Vatandaşın vicdanını yaralıyorsun başaranhıncal Allah bunları yanınıza bırakmaz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER