SON DAKİKA

ÇORUM TİME

UNİCO SİGORTA’DAN 2 FARKLI KASKO PAKETİ

Teknolojiyi kullanarak müşteri ihtiyacına uygun kasko paketleri tasarlayan Unico Sigorta yaşamı kolaylaştıran çözümler sunuyor.

UNİCO SİGORTA’DAN 2 FARKLI KASKO PAKETİ
Bu haber 14 Aralık 2016 - 17:35 'de eklendi

Teknolojiyi kullanarak müşteri ihtiyacına uygun kasko paketleri tasarlayan Unico Sigorta yaşamı kolaylaştıran çözümler sunuyor. İstediğiniz teminatlara ve bütçenize göre kasko bedeli hesaplayan Unico Sigorta, UniKasko ve Standart Kasko paketleriyle aracınızı koruma altına alıyor.

Müşteri ihtiyacını dikkate alarak, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle sıra dışı bir sigortacılık deneyimi sunan Unico Sigorta, ayda 9 TL ‘ye UniKasko’yu çıkarttı ve sigortacılığı bambaşka bir yere taşıdı. UniKasko ile kendi seçeceğiniz isteğe bağlı ek teminatlarla kaskonuzu size özel bir kasko paketi haline getirebilirsiniz.

Kaskonuz ilk 3 ay 9 TL

Unico Sigorta’dan UniKasko satın alan ilk 50 bin kişi Hoşgeldin Kampanyası kapsamında ilk 3 ay, ayda 9 TL’ye indiriyor. 3. ay sonrasında kalan primlerinizi de en uygun fiyatlarla ödemeye devam etmenizi sağlıyor. Aracınız için en uygun kasko tekliflerini alabileceğiniz UniKasko’nun kaskonuzu istediğiniz zaman durdurup başlatarak kullanmanıza yarayan Durdur/Başlat özelliği bulunuyor. Bu dönemlerde kaskonuzun primlerini daha düşük ücretlerle ödemeye devam edersiniz. UniKasko’nun bir diğer ödeme kolaylığı ise bu kasko paketine aylık abone olmanız. Kasko primlerinizi ay ay ödediğiniz için kredi kartınızın limiti bloke olmaz. Genişletilmiş kasko teminatları içeren UniKasko paketinize dilerseniz de başka teminatlar da ekleyebilirsiniz. UniKasko’ya unicosigorta.com.tr internet adresinden hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Standart Kasko’da neler var?

Dilerseniz Unico Sigorta’nın yıllık ürünü olan Standart Kasko’yu da 629,90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz tercih edebilirsiniz. Geniş teminat seçenekleri bulunan Standart Kasko’da poliçenize istediğiniz teminatı ekleyebilirsiniz. Bunun yanında;

  • Gün içerisinde Unico Sigorta Müşteri Hizmetlerinden destek yardım alabilirsiniz.
  • Kasko tercihinizi yaparken, farklı kasko ürünlerini karşılaştırabilir, sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Unico Sigorta’nın Standart Kasko paketinde aracınız için çarpma – çarpışma, yanma, çalınma ve kötü niyetli hareketlere karşı teminatlar sağlanıyor. Standart Kasko’dan TC kimlik numarası, telefon, plaka ve e-posta bilgilerinizle unicosigorta.com.tr web sitesinden aracınız için kasko bedeli teklifi alabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER