SON DAKİKA

ÇORUM TİME

UYDU TELEVİZYONU YAYININI KESTİ

Çorum’da yaklaşık 2 yıl önce büyük umutlarla kurulan uydu televizyonu TV 19, artan Türksat maliyetleri karşısında yayınını durdurmak zorunda kaldı.

UYDU TELEVİZYONU YAYININI KESTİ
Bu haber 01 Ağustos 2018 - 18:54 'de eklendi

Dönemin Belediye Başkanı Muzaffer Külcü tarafından yayına açılan Çorum’un uydu televizyonu TV 19, yaklaşık 2 yıl süren yayın döneminin ardından “dramatik” bir şekilde yayınını durdurdu. Dodurga Belediyesi eski Başkanı Bekir Kılıç’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Anadolu Medya Tanıtım ve Hizmet A.Ş tarafından işletilen uydu televizyonu artan Türksat giderleri karşısında yayınına ara vermek zorunda kaldı. Kanal yönetimi daha öncede çok sayıda personelin işine son vermişti.

HEYECANLA BAŞLADI, HÜSRANLA BİTTİ

Kamuoyunda uzun süre sahibi ve ortakları tartışılan kanala özellikle Çorum Belediyesi bütçesinden ciddi anlamda “maddi” destek sağlanmıştı. En yüksek uydu bedeliyle yayına başlayan kanal, aldığı teknolojik cihazlar ve kiraladığı canlı yayın araçlarıyla kamuoyunda bir hayli dikkat çekti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Kaankan1 Ağustos 2018 / 21:32

Yabacıoğlu Beltaş A.ş (Çorum Belediyesi Şirketi)’den para aktarmıyor mu? Aaaa Temmuz 2018 başında eks Başkan Külcü efendi ile Serra Beton’da yediğiniz yemekte yeni başkan ve muavinlerine verdiği talimatları yerine getirmeyecek misiniz? Olmaz vefa nerde , çanak aynı, sizi adam (!) edeni yarı yolda bırakacaksınız? Mızrak çuval ilişkisi sıkıntı mı yaptı?

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER