SON DAKİKA

ÇORUM TİME

VALİ ALACA’DA SORUNLARI DİNLEDİ

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Alaca’yı ziyaret etti. Kılıç, Alaca’ya bağlı köylerin ve mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıya muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

VALİ ALACA’DA SORUNLARI DİNLEDİ
Bu haber 04 Ocak 2017 - 10:53 'de eklendi

Alaca ilçe ziyaretinde Vali Necmeddin Kılıç’a, Alaca Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esad Eyvaz, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Fatih Üstündağ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ömer Arslan, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Özbek, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Haşim Eğer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya Çoban, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, Mahalli İdareler Müdürü Nihat Özarslan ile bazı kurum ve kuruluşların yöneticileri eşlik etti.
IMG-000 Ay Yıldız Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantıda ülke gündemi, İl Stratejik Gelişim Eylem Planı ve özellikle hayvancılık konularında açıklamalarda bulunan Vali Necmeddin Kılıç, muhtarların köylerdeki sorunlarını da dinledi. Kılıç; bin yıldan beri bu toprakları vatan ve yurt edinen milletimizin büyük ve güçlü bir millet olduğunu, milletimizin son zamanlarda ülkemiz üzerinde kötü emelleri olan şer odaklarının içimizden devşirdikleri bazı ajan ve terör örgütleriyle vekalet savaşları yapmak suretiyle bizi birbirimize düşürmek gayreti içinde olduklarını söyleyerek; “Bize diz çöktürmek, ülkemizi parçalamak istiyorlar. Biz millet olarak et ve tırnak gibiyiz. Yeter ki hep birlikte kardeş olalım, beraber olalım, diri olalım, iri olalım, bugün ülkemizin her bakımdan güçlü konuma gelmesi bazı güçlerin tahammül sınırlarını zorlamaktadır. Milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizi taşıdığı bu seviyeyi hiçbir güç engelleyemeyecektir. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım.” dedi. Daha sonra yemeğe geçildi. Yemeğin ardından Vali Kılıç ve beraberindekiler ilçeden ayrıldı.
IMG-001
IMG_0196

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER