SON DAKİKA

ÇORUM TİME

VALİ LAÇİN’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Necmeddin Kılıç, Laçin ilçesinde incelemelerde bulundu. Kaymakam Haldun Aksalman’dan ilçe sorunlarını dinleyerek birifing aldı.

VALİ LAÇİN’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu haber 30 Aralık 2016 - 10:41 'de eklendi

Vali Necmeddin Kılıç, beraberinde İl Jandarma Komutanı J. Albay Fatih Üstündağ, İl Müftüsü Dr. Ahmet Akın, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ömer Arslan, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış, İl Mahalli İdareler Müdürü Nihat Özarslan ile Laçin Kaymakamlığını ziyaret etti.
IMG_9941 Kılıç, Kaymakam V. Haldun Aksalman’dan ilçe sorunlarını dinleyerek birifing aldı. Buradan ilçede bulunan engelli bakım merkezine geçerek bazı incelemelerde bulunan Vali Kılıç, İlçe Belediye Başkanı Ünal Gevşek’i de ziyaret ederek, belediyenin sorunları konusunda bilgi aldı.
IMG_9937 Ziyaretlerden sonra Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu’nda bir değerlendirme toplantısı yaparak ilçeye bağlı köy muhtarlarının istek ve sorunlarını da dinleyen Vali Kılıç, yapılması gereken işler konusunda ilden beraberinde giden daire müdürlerine çözüm ve yapılacak çalışmalar konusunda bazı talimat ve direktiflerde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER