SON DAKİKA

ÇORUM TİME

YENİ ÇORUMSPOR’A AHLATCI DESTEĞİ

Üçüncü Lig’de şampiyon olarak İkinci Lig’e yükselen Yeni Çorumspor’a, Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı sahip çıktı.

YENİ ÇORUMSPOR’A AHLATCI DESTEĞİ
Bu haber 21 Haziran 2019 - 12:10 'de eklendi

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, Ahmet Ahlatcı’yı Altın Rafinerisi’ndeki makamında ziyaret etti. Ahlatcı, takımı bir üst kümeye çıkarma başarısını gösteren Fatih Özcan ve ekibinin göreve devam etmelerinden yana olduğunu belirterek, “Büyük Çorum” vizyonu gereğince Yeni Çorumspor’u en geç 2023’e kadar Süper Lig’e çıkarmak gerektiğine inandığını söyledi. Ahmet Ahlatcı, kulübe sürekli gelir kaynağı sağlama konusundaki düşüncelerini de Başkan Fatih Özcan’a anlattı ve kendi katkısı yanında, kulüp gelirlerine süreklilik kazandıracak projelerin hayata geçirilmesi için de her türlü desteği sağlamaya hazır olduğunu ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
amasyalı21 Haziran 2019 / 14:04

AHLATCI GRUP YENİ ÇORUM SPOR hayırlı olsun

Hasan Kocabey23 Haziran 2019 / 18:28

Çorum spor için çorumlu iş adamları 22 sporcuyu paylaşmalı gücüne göre sporcu nun asıl işi spor olmalı yani profesyonel olmalılar çorum spor kariyeri artırılan külüb olmalı sporcularında kariyeri artmalı işte ozaman kurumsallaşır ve marka olunca ticari rant elde etmek isteyenler çorum spora yatırım yapar

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER