ÇORUM TİME

AK PARTİ TEŞKİLATI KAN BAĞIŞI YAPTI

AK Parti Merkez İlçe Karakeçili Mahallesi Teşkilatı kan bağışında bulundu. Kan bağışının her 3 ayda bir yapılacağı belirtildi. Her bir ünite kan 3 kişiye hayat veriyor.

AK PARTİ TEŞKİLATI KAN BAĞIŞI YAPTI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
14 Ocak 2018 - 16:32

Son Güncelleme: 14 Ocak 2018 16:32 Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı önünde Kızılay ile ortaklaşa yürütülen ve gün boyu süren kan bağışı kampanyasına çok sayıda teşkilat üyesi katıldı. AK Parti Merkez İlçe Karakeçili Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Üzüm, Kızılay ile birlikte ortak hareket ederek kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirterek, her üç ayda bir olmak üzere kampanyalarını tekrarlayacaklarını söyledi. Düzenledikleri anlamlı kampanya ile bağışlanan her bir ünite kanın 3 kişiye hayat vereceğini dile getiren Üzüm, tüm Çorum halkını kan bağışında bulunmaya davet etti.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Teşkilat Başkanı Üzüm, ayrıca kampanyanın düzenlenmesinde kendilerine yardımcı olup desteklerini esirgemeyen başta AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar olmak üzere Teşkilat Başkanı Arslan Kiril, Merkez ilçe yönetimi, Koordinatörler Mustafa Doğan, Gülbahar Keleş, Stat Müdürü Sedat Kan, Mahalle Başkanları, Kızılay ekibi, basın mensupları ve Karakeçili Mahallesi teşkilatı ile vatandaşlara teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ