ÇORUM TİME

ÇORUM’UN DUAYEN GAZETECİSİ UNUTULMADI

ÇORUM’UN DUAYEN GAZETECİSİ UNUTULMADI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
21 Eylül 2015 - 21:02

Son Güncelleme: 21 Eylül 2015 21:02 IMG_5705Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci, Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun kurucu başkanları arasında yer alan Mehmet Yolyapar için hazırlanan teşekkür plaketini teslim etti…

Hafta sonu düzenlenen genel kurulda Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu, federasyonun kurucu cemiyet başkanlarını unutulmayarak birer teşekkür plaketi ile onlara olan vefasını göstermişti. Çorum’dan da kurucular arasında yer alan Mehmet Yolyapar’ın plaketi de kendisi katılamadığı için HGYD Başkanı Birkan Demirci aldı. Demirci, Çorum Haber Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar’ı ziyaret ederek, hem gazetenin kuruluş yıldönümünü kutladı, hem de plaketi kendisinre teslim etti.

MESLEKTE 46. YILINA GİRDİ

Meslek hayatında 46. yıla giren Mehmet Yolyapar’ın Çorum’da gazeteciliğin duayeni olduğunu, Türkiye genelinde de Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun kurulmasına öncülük ederek ülke çapında da mesleğe büyük katkılar sağladığını anlatan Birkan Demirci, Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulunun selamlarını ve şükranlarını Yolyapar’a ileterek, adına hazırlanan plaketi sundu. Çorum’da da uzun yıllar cemiyet başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Yolyapar’ın Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’ne de kuruluşundan itibaren önemli katkılar sağladığını belirten Başkan Demirci, Yolyapar’a hem Çorum basına, hem de HGYD’ye katkılarından dolayı tüm dernek yönetimi ve üyeleri adına teşekkür etti. Mehmet Yolyapar da kurucuları arasında yer aldığı Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulunun jestine ve HGYD Başkanı Birkan Demirci’nin kendisi ile ilgili söylediklerine teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ