ÇORUM TİME

HİTİT HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR

HİTİT HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
25 Haziran 2015 - 15:23

Son Güncelleme: 25 Haziran 2015 15:23 1Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan Elfaz Ermiş ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Duran Cesur, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Hitit Üniversitesi’nin her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, Üniversitenin ilin kalkınması adına büyük önem arz ettiğini ifade ederek Rektör Prof. Dr. Alkan’ın yeniden rektör olarak atanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Üniversitenin ulusal ve uluslararası arenada başarılı çalışmalara imza attığını ifade eden Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Duran Cesur, Rektörü Prof. Dr. Alkan’ın yeniden rektör olarak atanmasıyla birlikte Hitit Üniversitesi’nin dünya üniversitesi olma yolunda hızla ilerlediğini vurgulayarak Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’a başarılar diledi.
Hitit Üniversitesi olarak büyük bir çalışma gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Rektör Prof. Dr. Alkan da kısa zamanda üniversite olarak çok yol kat ettiklerini ve bu başarıda tüm paydaşlarımızın, tüm gönüldaşların büyük bir paya sahip olduklarına dikkat çekerek Üniversitenin gelişim sürecine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ