ÇORUM TİME

HİTOK’TAN TSO’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

HİTOK’TAN TSO’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
08 Temmuz 2015 - 14:36

Son Güncelleme: 8 Temmuz 2015 14:36 1

2

4Çorum’da Hitit Otomobil ve Motor Sporları Kulübü (HİTOK) tarafından 15 yıldır düzenlenen otomobil ve motor sporları organizasyonları, bu yıl Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteğiyle, 17 Mayıs Pazar günü gerçekleştirildi. ‘Çorum, Türkiye için yarışıyor’ sloganıyla, geniş kitlelere ulaşmak amacıyla gerçekleştirilen organizasyon, gerek Çorum halkı gerekse Çorum basınından yoğun ilgi gördü.

HİTOK Yöneticileri, organizasyonun ardından Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Ziyarette açıklamalarda bulunan HİTOK önceki dönem Başkanı Mehmet Özenç, geçmiş yıllardan da gelen tecrübeleri ile güzel bir organizasyona imza attıklarını söyledi. Gerekli bütün güvenlik tedbirlerini aldıklarını ve dolayısıyla sorunsuz bir yarışma gerçekleştirildiğini ifade eden Özenç, “Organizasyon sürecinde Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’ndan önemli ölçüde destek gördük. Bu desteğin bundan sonraki yıllarda da devam etmesini diliyorum” dedi.

TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, organizasyonun amacına ulaştığını söyledi. Slalom yarışları ile Çorum’un sosyal hayatının renklendiğini ifade eden Başaranhıncal, harcadıkları emekten dolayı HİTOK yöneticilerine teşekkür ederek, bu tür organizasyonların artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

HİTOK Başkanı Cihat Bayar da ziyaretin sonunda, Slalom Yarışları’na sağlanan katkıdan dolayı TSO Yönetim Kurulu adına Başkan Başaranhıncal’a teşekkür plaketi verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ