ÇORUM TİME

İSTANBUL DAHA GÜZEL OLACAK

AK Parti Çorum milletvekili Erol Kavuncu, “23 Haziranda İstanbul’da ‘’hizmet’’ kazanacak, millet kazanacak. İstanbul daha güzel olacak. Türkiye daha güzel olacak” dedi.

İSTANBUL DAHA GÜZEL OLACAK
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
20 Haziran 2019 - 13:23

Son Güncelleme: 3 Şubat 2021 11:27 Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda bir konuşma yapan AK Parti Çorum milletvekili Erol Kavuncu, ülkenin sahip olduğu eşsiz konumu ve tarihi misyonu ile küresel güçlerin ilgi odağı olmayı sürdürdüğünü söyledi.
Başta ekonomi ve güvenlik olmak üzere, ülkede gerçekleştirilmek istenen küresel operasyonların asıl sebebinin, Türkiye’nin oyunbozan tavrı olduğunu dile getiren milletvekili Kavuncu, 31 Marttaki mahalli seçimleri bir kriz ve kaos fırsatı olarak gören küresel güçlerin, umduklarını bulamadıklarını vurguladı. Aziz milletin, milli birlik ve beraberliğimizi zaafa uğratmak isteyenlere karşı, şaşmaz sağduyusu ile 23 Haziranda da gereken cevabı vereceğini dile getiren Kavuncu, “Tarihi İstanbul seçimlerine giderken, sürekli ‘’yalan’’ söyleyerek, özür dileme erdem ve cesaretini dahi gösteremeyenler bilmelidirler ki, milletimiz her şeyin farkındadır. İstanbul daha güzel olacak. Türkiye daha güzel olacak” ifadelerin kullandı. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Memati Şaşmaz 21 Haziran 2019 / 11:17

Şimdi Çorum ve ilçelerinde her iş bitti hiçbir şeye ihtiyaç yok İstanbul kaldı her boyayı boyadınız fıstık yeşili kaldı.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ