ÇORUM TİME

KÜLCÜ’YE VATANDAŞIN YAKIN İLGİSİ

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Fatih Caddesi esnafını ziyaret ederek, esnafa bereketli kazançlar diledi. Külcü, vatandaşlarla sohbet etme imkanı bulma.

KÜLCÜ’YE VATANDAŞIN YAKIN İLGİSİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
06 Ocak 2018 - 9:24

Son Güncelleme: 6 Ocak 2018 09:24 Cuma namazını Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi Camiinde kılan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, namaz sonrası cami cemaati ile sohbet etti. Daha sonra Fatih Caddesi esnafını ziyaret eden Başkan Külcü, vatandaşlarla da sohbet sohbet etti. Külcü, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen öğrencileri de kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi.
Belediye Başkanı Külcü, Eski Laçin Belediye Başkanı Erdal Altuntaş ve Eski Konaklı Belediye Başkanı Ahmet Şentürk’ün ortak olduğu Başkanlar Emlak’ı ziyaret etti. Eski Belediye Başkanlarına yeni işyerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Külcü, bereketli kazançlar diledi.

Ulukavak Mahallesi Muhtarlığına ziyaret

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, daha sonra Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir’i de ziyaret etti. Külcü, Muhtar Özdemir’den Ulukavak Mahallesiyle ilgili bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden muhtar Hanefi Özdemir, Çorum Belediyesi’nin Ulukavak Mahallesinde çok önemli çalışmalar yaptığını belirterek “Mahallemize yapılan çalışmalar ve muhtarlığımızı ziyaretleri nedeniyle Sayın Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü beye çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ