ÇORUM TİME

AB’Yİ ÖĞRENİYORUM PROJESİ ÖDÜLLERİ DAĞITILDI

AB’Yİ ÖĞRENİYORUM PROJESİ ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
05 Eylül 2015 - 11:23

Son Güncelleme: 5 Eylül 2015 11:23 AB’yi öğreniyorumAB’yi Öğreniyorum Projesi Kapsamında Çorum’da düzenlenen Kısa Öykü, Resim ve Slogan yarışmaları ödül töreni İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlendi…

AB’yi öğreniyorum projesi 81 ilde 7.8.9 sınıf öğrencilerine yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘Kısa öykü, resim ve slogan yarışmaları düzenlendi. 10-18 yaş aralığında bulunan öğrencilerin Avrupa Birliği’nin değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusundaki bilgi düzeyini eğitim faaliyetleri yolu ile artırmayı amaçlayan proje Çorum’da da hayata geçirildi.
Proje kapsamında Çorum’da düzenlenen Kısa öykü, resim ve slogan yarışmalarının jüri üyeliklerin değerlendirilmesi sonucu belirlendi.
Slogan yarışmasında Mimar Sinan Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Beyza Nur Biber birinci, 23 Nisan Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri Berkay Demir ikinci, özge Doğan ise üçüncü oldu.
Resim yarışmasında da Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Mustafa Arslan birinci, 23 Nisan Ortaokulu 7 sınıf öğrencileri Başak Kazançlı ikinci ve Gökçe Sarıoğlu ise üçüncü oldu.
Kısa öykü yarışmasında da Çorum Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Nurinnisa Yücesoy birinci, Öğretmen Mukadder Akaydın Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi İbrahim Çeri ikinci ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Sıla Dinçer ise üçüncü oldu. Yarışmalarda derece giren öğrencilerine, Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük tarafından hediyeleri takdim edilmesinin ardından program sona erdi.
AB’yi öğreniyorum (4)

AB’yi öğreniyorum (3)

AB’yi öğreniyorum (1)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ