ÇORUM TİME

AGAH KAFKAS BİRLİK VAKFI’NDA KONFERANS VERDİ

AGAH KAFKAS BİRLİK VAKFI’NDA KONFERANS VERDİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
10 Ocak 2014 - 14:23

Son Güncelleme: 10 Ocak 2014 14:23 Sağlık Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Agah Kafkas, Birlik Vakfı Konferansına katıldı.
Sağlıkta Dönüşüm’e ve sağlıkta gelinen noktaya dikkat çeken Agah Kafkas, “İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak, sağlık sorunlarına zamanında, uygun ve etkili çözümleri sunmak bizim görevimizdir” dedi.
AK Parti’nin sosyal güvenlik reformunu gerçekleştirdiğini belirten Kafkas, hastanelerin tek çatı altında toplandığını, insanların adam gibi sağlık hizmeti almaya başladığını, devlet memurlarının ayrıcalıklı olma halinin demokrasi gereği sona erdiğini, bürokrasinin vatandaş gibi olmaya razı olmasının sağlandığını ifade etti.
Kafkas, halkın etkili, hakkaniyetli, ulaşılabilir ve kaliteli hizmet alabilmesi için uygulanan Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın kesintisiz bir şekilde sürdürülmekte olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Sağlık hizmetlerinin bir ülkeyi yaşanılır kılan en önemli kriterlerden biri olduğunu bilerek, halkımıza kaliteli, kolay erişilebilir, güleryüzlü bir hizmet sunulabilmesi için bütün imkanlarımızı seferber ettik. Küresel gelişmeleri gözeten ülkemizin sosyoekonomik gerçeklerine uygun, yapısal planlı ve sürdürülebilir bir Türkiye Modeli’ni hayata geçirmeye çalıştık.”
Konferans sonrası Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’a Birlik Vakfı tarafından katılım plaketi verildi.

agah kafkas  (1)

agah kafkas  (2)

agah kafkas  (3)

agah kafkas  (4)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ