ÇORUM TİME

AK PARTİ’DEN DÜVENCİ BELDESİ’NE ÇIKARMA

AK PARTİ’DEN DÜVENCİ BELDESİ’NE ÇIKARMA
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
31 Mayıs 2015 - 17:31

Son Güncelleme: 31 Mayıs 2015 17:31 ak parti düvenci çorum (1)

ak parti düvenci çorum (4)

ak parti düvenci çorum (3)

ak parti düvenci çorum (2)AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, AK Parti iktidarı ile birlikte Türkiye’ye birçok hizmet yapıldığını belirterek, Türkiye’nin kendiyle barıştığını ve büyüdüğünü ifade etti…

7 Haziran genel seçimleri seçim çalışmaları kapsamında Çorum’da çalınmadık kapı bırakmayan, ilçe ilçe, köy köy gezen AK Parti İl Teşkilatı’nın son durağı Düvenci Beldesi oldu. Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyarete, AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Düvenci Belediye Başkanı Necmettin Yalçın, AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, ilçe yönetimi ve partililer katıldı. Ziyarette birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Düvenci Beldesi’nin her zaman yanında olduklarını, her türlü ihtiyaçta ellerinden geldiğince beldenin yanında olmaya çalıştıklarını ifade etti. 7 Haziran seçiminin büyük önem arz ettiğini dile getiren İl Başkanı Bekiroğlu, bazı partilerin, bazı grupları destekleyerek Türkiye’nin önünü kesmeye çalıştıklarını belirtti. Türkiye’nin AK Parti ile büyük bir ivme kazandığını, birçok hizmetin Türkiye’ye kazandırıldığını, Türkiye’nin kendi uçağını yaptığını, Türkiye’nin kendi silahını ve insansız hava araçlarını ürettiğini hatırlatan Bekiroğlu, partililerden bu konuda çıkarılan spekülasyonlara kulak asmamasını rica etti. Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı’ndaki düşmanlıkların 100 yıl sonra bile devam ettiğini, bu dış ülkelerin Türkiye’nin büyümesini istemediğini vurguladı. Bekiroğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

DÜVENCİ’NİN YANINDAYIZ

“Verdiğiniz desteğin karşılığını vermeye çalışıyoruz. Bizim boynumuzun borcudur. Bizler sizlerin ne isteği varsa yapmalıyız. Emrinize amadeyiz. Hangi köyümüzde hangi mahallemizde bir sıkıntı varsa bizler elimizden geleni yapıyoruz.

7 HAZİRAN KADER SEÇİMİ

7 Haziran seçimleri milletvekillerimizin seçimleri ve bizlerin seçimleri. Türkiye’nin kader seçimi. Bu konuyu dillendirenler var ama gerçektende bu seçimler bir kader seçimi niteliği taşıyor. Bu seçimde öncelikle tüm sandıklara sahip çıkmanızı istiyoruz. Bir ricamda şudur ki Pazar günü Allah rızası için oyunuzu kullanın çünkü bu memleketin önüne dinamit koymak isteyen birileri var. Dün camide namaz kılarken bugün bazı gurupları destekliyorlar. Amaç bu memleketi 80’lere döndürmek. Başka bir amaçları yok bunların. Devletin, milletin iyiliği için yapmıyor bunlar, birilerini guruplaştırmak ve örgütlemek için yapıyorlar. Birilerinin maşalığını yapıyorlar. Bunların dersini bu millet verecek. Düvenci halkı derslerini verecek.

TÜRKİYE İVME KAZANDI

Bu devlet bir savaş gemisi yaptı. Bu devlet başka ülkelerin silahını kullanırken artık kendi yaptığı, ürettiği silahını kullanıyor. Kendi insansız hava uçağımızı yapıyoruz. Daha önce israil’den bilgi gelecek de bizde hazırlanacağız diye bekliyorduk. Hemen 2 kilometre ilerde dört dörtlük yolumuz geçiyor. 20 kilometre ilerde bir havaalanımız bulunuyor. Çorum’a yük trenimiz, hızlı trenimiz geliyor. Bunlar yetti mi? Tabi ki yetmeyecek. Türkiye kendiyle barışıyor, büyüdükçe büyüyor. Büyüdükçe de birileri rahatsız oluyor. Kurtuluş Savaşı’nda, Çanakkale Savaşı’nda düşmanlarımız İngilizlerdi, Fransızlardı, Ruslardı, Ermenilerdi. 100 yıl geçti ama bir şey değişmedi. Türkiye’nin gelişmesini istemiyorlar. Türkiye’nin büyümesini istemiyorlar. AK Parti ile Türkiye bir ivme kazandı. Birileri yok çivi çakılmadı. Yok bu ülkeye bir şey yapılmadı diyor. Bunlara itibar etmeyin. Hizmet bir telefonla geliyor. Bu millete hizmet etmeye de devam edeceğiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ