ÇORUM TİME

AK PARTİ’NİN DAİMİ NEFERİ OLACAĞIM

AK PARTİ’NİN DAİMİ NEFERİ OLACAĞIM
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
27 Ağustos 2015 - 17:07

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2015 17:07 h1AK Parti Çorum Teşkilatı yöneticileri, her fırsatta partinin kurucu üyelerine ziyaret düzenlemeye devam ediyor…

AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, beraberinde Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, İl Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Mesut Ceylan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Musa Arif Erkan ile birlikte Hışıroğlu Kuruyemiş Sahibi AK Parti Çorum Teşkilatı kurucularından Elvan Hışıroğlu’nu ziyaret etti. Ziyarete; Yağmaksan Sahibi Mustafa Yağlı da eşlik etti.
Birlik ve beraberlik içerisinde yapılan her çalışmanın başarıyla sonuçlanacağını vurgulayan Elvan ve Mustafa Hışıroğlu, vefanın bir örneğini gösteren İl Başkanı Bekiroğlu’na teşekkür ettiler. Hışıroğlu, partinin hangi çalışması olursa olsun bir nefer olarak yer alabileceklerini, böyle güzel çalışma arkadaşları arasında olmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.
İl Başkanı Bekiroğlu ise “bizler AK Parti ailesi olarak siz değerli büyüklerimizin tecrübelerinden her zaman yararlanmak istiyoruz” diyerek, Hışıroğlu’nun parti çalışmalarında sürekli yanlarında olmalarından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ise birlik ve beraberlik içinde olan bir teşkilatta yer almaktan ve partinin bugünlere gelmesinde emeği geçen, davasına sahip çıkan, hizmet etmek için makam ve mevki beklemeden görev bekleyen bir teşkilat mensubu olmalarından ötürü memnuniyetini belirterek, misafirperverliklerinden dolayı Hışıroğlu ailesine teşekkür etti.
h2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ