ÇORUM TİME

AK PARTİ’NİN İLÇE ADAYLARI BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN İLÇE ADAYLARI BELLİ OLDU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
19 Ocak 2014 - 0:27

Son Güncelleme: 19 Ocak 2014 00:27 akparti_4703AK Parti’de ilçe belediye başkanlarının belirlenmesine Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda devam edilirken Konya’ya kadar adaylar belirlendi.
Başbakan Erdoğan başkanlığında çalışmalarını yürüten komisyon çalışmalara bir süre ara verdi.

‘K’ HARFİNE KADAR İŞLEM TAMAM

Haber7’nin haberine göre, dünkü çalışmalar sonunda plaka sırasına göre 42’inci il olan Konya’ya kadar adaylar belirlendiği öğrenildi.

ÇORUM ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Toplantıda, Çorum’un 12 ilçesi ile 2 belde belediye başkan adayı da belirlendi. Kulislere yansıyan bilgilere göre, AK Parti Çorum İl Başkanlığınca genel merkeze sunulan liste büyük ölçüde kabul gördü. Sadece, sorunlu olduğu düşünülen bazı ilçelerin belediye başkanları tırpan yedi.

BUGÜN AÇIKLANACAK

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin İstanbul ilçe belediye başkanı adaylarının bugün açıklanacağını bildirdi. Açıklanacak yerler arasında muhtemelen Çorum’da olacak.

TOPLANTIYA KADIN VE GENÇLİK KOLLARI DA KATILDI

Başbakan Erdoğan’ın başkanlığında yapılan toplantıya, genel başkan yardımcıları, grup başkanvekilleri, kadın ve gençlik kolları başkanlarının yanı sıra bazı İstanbul Milletvekilleri de katıldı.

“BİTİNCE AÇIKLAYACAĞIZ”

Bazı ilçelerinin belediye başkan adaylarını belirlemek için yapılan toplantıda, belediye başkan adaylarının isimleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Çıkışta gazetecilerin sorduğu, “Çalışmalar nasıl gidiyor, sürpriz isimler var mı?” sorusuna Erdoğan, “Yarın bitince açıklayacağız” karşılığını verdi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı, yaklaşık 10,5 saat sürdü

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ