ÇORUM TİME

veysel uluağaç çorum klip 5. koğuş (2)“Yari bana çok gördüler” parçasıyla ün yapan arabesk müziğinin önde gelen isimlerinden Veysel Uluağaç, Çorum’da klip çekti. Söz ve müziğini kendisinin yaptığı 5. Koğuş parçasına klip çeken Veysel Uluağaç’ın Çorum çekimleri hayranları tarafından da beğenildi.
Veysel Uluağaç klip çekimi için Gazi Caddesi üzerinde kameraların karşısına geçti. Sevdiği kız yüzünden hapishaneye düştüğü konu alınan klip çekimlerinde Veysel Uluağaç, saat kulesi, belediye önü ve Çorum’un değişik mekanlarında beşinci koğuş parçası için çekimler gerçekleştirdi.
Klip çekimi için Çorum Valiliği ve Belediyesi de ünlü sanatçı Veysel Uluağaç’a destek verdi.
Sanatçı Veysel Uluağaç, kişisel paylaşım sitesinde Çorum’da çekilmesi planlanan 5. Koğuş parçasının çekimlerinin tamamlandığını belirterek, kendisini yalnız bırakmayan Çorumlu dostları ile desteklerinden dolayı Çorum Valiliği ve Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. Öte yandan ünlü sanatçı Veysel Uluağaç’ın Çorum’da çektiği klip, bir çok paylaşım sitesinde de yerini alırken, sanatçının hayranları tarafından da büyük beğeni topladı.

“Yari bana çok gördüler” parçasıyla ün yapan arabesk müziğinin önde gelen isimlerinden Veysel Uluağaç, Çorum’da klip çekti. Söz ve müziğini kendisinin yaptığı 5. Koğuş parçasına klip çeken Veysel Uluağaç’ın Çorum çekimleri hayranları tarafından da beğenildi. Veysel Uluağaç klip çekimi için Gazi Caddesi üzerinde kameraların karşısına geçti. Sevdiği kız yüzünden hapishaneye düştüğü konu alınan klip çekimlerinde […]

ARABESK ŞARKIYA ÇORUM’DA KLİP ÇEKİLDİ

5.857
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.