ÇORUM TİME

AŞÇI VE LOKANTACI ESNAFI İSTİŞARE YAPTI

Çorum Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Aşçı ve Lokantacılar Odası üyelerine yönelik istişare toplantısı düzenledi.

AŞÇI VE LOKANTACI ESNAFI İSTİŞARE YAPTI
303
17 Ocak 2020 - 15:24

Çorum Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Aşçı ve Lokantacılar Odası üyelerine yönelik istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Müdür Yardımcısı Yusuf Şahinbaş, Gıda Kontrol Müdürleri Perihan Çakmak Durna ile Erdem Kolabaş, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, Oda Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda aşçı ve lokantası esnaf katıldı. Aşçı ve lokantacı esnafının sorunlarının masaya yatırıldığı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğu ve hijyen konularına değinildiği toplantı ise oldukça verimli geçti. Toplantı sonunda söz alan Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı ise, toplantının düzenlenmesinde emeği geçen başta İl Müdürü Orhan Sarı olmak üzere müdürlük çalışanlarına teşekkür ederek, aşçı ve lokantacı esnafına da hayırlı işler ve bol kazançlar temenni etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al