ÇORUM TİME

AŞKIM KAPIŞMAK ÇORUM’A GELİYOR

AŞKIM KAPIŞMAK ÇORUM’A GELİYOR
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
05 Eylül 2015 - 20:07

Son Güncelleme: 7 Eylül 2015 11:59 aşkım kapışmak (2)Yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, “Beden Dili ve İletişim Seminerine” katılmak üzere 11 Eylül’de Çorum’a gelecek…

Çorum’da faaliyet gösteren MiA364 organizasyon bir ilki daha gerçekleştiriyor. Ekranların en medyatik ismi davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, Ahlatcı Otomotivin katkılarıyla 11 Eylül’de Çorum Devlet Tiyatro Salonunda olacak.

SAHNEDE TEK KİŞİLİK GÖSTERİ YAPIYOR

Meraklıları için en başından belirtelim. Aşkım Kapışmak, gerçek adı. Sahnede daha etkili olmak isteyen Aşkım Kapışmak, MSM’nde iletişim, beden dili, diksiyon, oyunculuk ve sahne sanatları dersleri alarak üniversitede edindiği bilgileri tek kişilik gösteri şeklinde sahneye koymaya başladı.

SİZDE BAMBAŞKA BİRİ OLABİLİRSİNİZ

Kendinizi ona emanet edebilir ve bambaşka biri olabilirsiniz. Çok içten, anlayışlı, duru ve doğru biri. Hem televizyon dünyasının bir yıldızı, hem de tiyatro sahnelerinde yer alıyor. Çok yönlü biri, oldukça yetenekli, kendi değerinin farkında, insanlara da tam olarak bunu öğretiyor. Kendi gücünün farkında olmak, birey olmak, sen olmak. Yakından tanımanızı şiddetle öneririz. Hem bir dost, hem bir danışman, hem de müthiş bir insanla tanışmış olacaksınız. Hayatınız değişecek, dünyaya bakışınız, bu karmaşanın, kapışmanın içinde kendinize yeni bir yol açacaksınız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ