ÇORUM TİME

Azerbaycan heyetinden ziyaret

Ermenistan ile Can Azerbaycan arasında gerçekleşen 44 günlük savaşta şehit olan askerlerin anısına bugün Sungurlu’da saat Atatürk Meydanında resim sergisi açıldı.

Azerbaycan heyetinden ziyaret
89
25 Ekim 2021 - 15:52

Sungurlu’ya gelen Azerbaycan Heyeti, Sungurlu Belediye Başkan Vekili Bahri Sezen, Belediye Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce ve Mükremin Dağaşan’ı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında açıklama yapan, Azerbaycan Cumhuriyeti Uluslar Arası Araştırmalar Merkezi(TSUAM) Genel Başkanı Prof.Dr Samir Adıgözelli ;”Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner nezdinde programda emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum, Sungurlu ilçemizde çok sıcak ilgi ile karşılaştık, Şehitler diyarı Sungurlu’da Azerbaycan’lı şehitlerimizin resim sergisini açmak ve Belediyemizden çok samimi ilgi görmek bizleri çok mutlu etti” dedi.

Belediye Başkan Vekili Bahri Sezen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Öz Gardaşlarımızın ziyaretlerinden çok memnun olduk, tüm Hemşehrilerimiz adına misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz, iki ülke tek devlet anlayışı ile Azerbaycanlı kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Ziyaret, Belediye Başkan Vekili Bahri Sezen ve Heyet başkanının günün anısına karşılıklı hediyeler vermesi ile son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.