ÇORUM TİME

Başkan Ahlatcı’ya teşekkür ziyareti

Buharaevler Mahalle Muhtarı Ümit Patıroğlu ve Buharaevler mahalle sakinleri AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ yı İl Başkanlığında ziyaret ettiler.

Başkan Ahlatcı’ya teşekkür ziyareti
251
11 Aralık 2021 - 13:54

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı; Güzel Çorumumuzu oluşturan tüm Mahallelerimizin kıymetli sakinlerinin talepleri bizim öncelikli hedeflerimiz olmuştur ve olacaktır. Çorumumuzun ekmeğini birlikte yediğimiz suyunu birlikte içtiğimiz havasını ve gökyüzünü hep birlikte paylaştığımız tüm hemşehrilerimiz isteyecek biz de yapacağız. Bu kapsamda Buharaevler Mahalle sakinlerimizin ilettikleri taleplerinin yerine getirilmiş olmasının sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Sayın Muhtarımız ve Mahallelilerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Unutmayın bizler Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz. dedi. 

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset yaptığı her dönemde toplumun temsilcileri olan muhtarlarımızla her zaman iyi ilişkiler kurduğunun da altını çizen İl Başkanı Yusuf Ahlatcı; “ Hep birlikte Çorum’umuzu güzelleştirmek için çalışıyoruz. Mahallemizde yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında işbirliği içerisinde hareket ederek, hizmetlerin etkin ve hızlı bir şekilde halkımıza ulaştırılması noktasında üstlendiğimiz sorumlulukla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.