ÇORUM TİME

Başkan Milliyetçi harekete davet etti

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, İlçelerde ki istişare toplantılarına bu defa da Uğurludağ İlçesi ile devam etti.

Başkan Milliyetçi harekete davet etti
194
02 Aralık 2021 - 14:24

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, “Vatan bilinci, millet inancı, bayrak sevdasıyla yoğrulmuş, yolu Allah davası olan her vatandaşımızı birliğe, beraberliğe 2023 Lider Ülke Türkiye yolunda Milliyetçi Harekete davet ediyoruz” dedi. Uğurludağ İlçesinde partililer tarafından karşılanan Karapıçak, “İstişare toplantılarımıza Uğurludağ İlçemizle devam ediyoruz. Sıcak karşılamalarından dolayı İlçe Başkanımız Şuayip İpek ve değerli yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İlk olarak Uğurludağ’da ilçe teşkilatı ile bir toplantı yapan Karapıçak, gündeme dair ve ilçe ziyareti ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. İlçe yönetimine başarılar dileyen Karapıçak, bu tür istişare toplantılarına devam edeceklerini de sözlerine ekledi. Daha sonra parti teşkilatları, muhtarlar, STK Başkanları ve şehit ailelerinin katılımı ile bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda; MHP Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Uğurludağ İlçe Başkanı Şuayip İpek, Ortaköy İlçe Başkanı Murat Eraslan, TÜRKAV Başkanı İsmail Deli, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Tüm katılımcılara teşekkür eden Karapıçak, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin çizdiği istikamette, Ülkenin dünü, bugünü ve yarınlarına dair istişarelerde bulunduklarını söyledi. Toplantılardan sonra Uğurludağ İlçesi’nde hizmet veren esnafları gezerek “hayırlı işler” temennisinde bulundu. Esnaf ziyaretleri sırasında da vatandaşlarla sohbet etmeyi ihmal etmeyen Karapıçak, Uğurludağ ilçe halkını Milliyetçi Harekete davet etti. Vatandaşların Genel Başkanları Devlet Bahçeli’ye olan güvenlerine bir kez daha şahit olduklarını dile getiren Karapıçak, “Vatan bilinci, Millet inancı, Bayrak sevdasıyla yoğrulmuş, yolu Allah(c.c) davası olan her vatandaşı birliğe, beraberliğe 2023 Lider Ülke Türkiye yolunda Milliyetçi Harekete davet ediyoruz” diye konuştu.

Sanayi esnafını da ziyaret eden Karapıçak, onların sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri konusunda görüşlerini aldı. Esnafın devletin vermiş olduğu mücadelenin farkında ve destekçisi olduğunu dile getiren Karapıçak, kendilerini samimiyetle karşılayan bütün esnaflara teşekkür etti. MHP Heyeti daha sonra sırasıyla İlçe Kaymakamı Sait Muhammed Bilgin’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Uğurludağ Ziraat Odası Başkanı Davut Saygı’nı ziyaret eden MHP Heyeti, yakın zamanda kaybettiği kayınpederi dolayısıyla taziye dileklerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.