ÇORUM TİME

BELEDİYESPOR SATRANÇ’DA DİKKATLERİ ÇEKTİ

BELEDİYESPOR SATRANÇ’DA DİKKATLERİ ÇEKTİ
1.606
05 Ağustos 2015 - 10:15

IMG_7559Satrançta 76 kulübün mücadele ettiği Türkiye Kulüpler Şampiyonasında şehrimizi temsil eden Çorum Belediyespor ilk defa katıldığı şampiyonada 8 puan toplayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Belediyespor sporcularından Muhammed Sinan Gönüllü masa derecelendirmesinde 6,5 puanla gösterdiği performans ile turnuvayı dokuzuncu sırada tamamladı.
Şampiyona ile ilgili açıklamalarda bulunan Çorum Belediyespor Amatör Sporlardan Sorumlu As Başkanı Mustafa Ercan, şampiyonanın kendileri açısından büyük bir tecrübe olduğunu belirterek Belediyespor satranç takımının otoritelerin dikkatini çektiğini vurguladı.
Mustafa Ercan, “Satrançta takım olarak çok yeniyiz. Bundan sonraki turnuvalarda ve şampiyonalarda diğer branşlarda olduğu gibi satrançta da önemli başarılara imza atacağız.” dedi.
Bireysel değerlendirme 76 sporcu üzerinden yapılırken Çorum Belediyesporlu sporculardan Erdoğan Şekerci 73’üncü, Ömer Sühan Öztürk 34’üncü, Özer Mumcu 39’uncu, Şahin Yetik 23’üncü, Kambur 42’nci, Ahmet Ateş 65’inci, Muhammed Sinan Gönüllü 9’uncu, Betül Yazıcı da 41’inci sırada yarışmayı tamamladı.
DSC00187

IMG_8176

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.