ÇORUM TİME

YILMAZ GÜZEL BİR ÖNERİ YAPTI

CHP Çorum Belediye Meclisi Grup Başkanı Tuncay Yılmaz, Çorum Belediyesi’ne üzerinde “T.C.” ibaresi bulunan “T.C. Çorum Belediyesi” yazılı yeni tabela asılmasını önerdi.

YILMAZ GÜZEL BİR ÖNERİ YAPTI
2.903
02 Mayıs 2019 - 13:42

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Meclisi Grup Başkanı Tuncay Yılmaz, Çorum Belediyesi hizmet binası girişinde bulunan ‘Belediye’ yazılı tabelaya üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması “T.C.” ibaresi bulunan “T.C. Çorum Belediyesi” yazılı yeni tabela asılmasını önerdi. Yılmaz, sosyal medya hesabından Amasya Belediyesi’nin tabelalarına T.C ibaresi eklendiğini gösteren yeni fotoğrafları paylaşarak şunları kaydetti: “Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) hepimizin birleştiği ortak paydadır. Biz vatanını milletini kurulduğu ilk günkü aşkla seven kurucu değerlerin partisi Cumhuriyet Halk Partisi olarak Çorum Belediyesi logo ve tabelalarında da T.C. ibaresinin yazılmasını istiyoruz. Bunu bizim teklif etmemiz en doğal hakkımız çünkü kaldırılmasına da biz karşı çıkmıştık.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Türk11 Mayıs 2019 / 16:49

diyorki TC hepimizin ortak paydası. yalan söylüyor. bizim ortak paydamız doğru. ama pkk ve fetö ile işbirliği yapıyorsan senin TC yi istemen sadece takiyyeden ibarettir. islam da ortak paydamız ama sizinle değil. oruçlu insanların karşısında utanmadan su içen kâfir ve yandaşları da bizden değil.