ÇORUM TİME

BERBERLER SANDIK BAŞINA GİDİYOR

BERBERLER SANDIK BAŞINA GİDİYOR
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
04 Ocak 2014 - 12:56

Son Güncelleme: 4 Ocak 2014 13:04 corum_otel_anitta_kuaforÇorum Berberler ve Kuaförler Odası’nın Olağan Genel Kurulu 5 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek. Çorum Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse, ÇESOB Derviş Günday Konferans Salonu’nda yapılacak olan genel kurula tüm oda üyesi berber ve kuaför esnafını katılmaya davet etti. Mevcut Başkan Mustafa Köse’nin tekrar aday olduğu ve muhtemelen tek listeyle gidilecek olan genel kurul saat 11.00’de başlayacak.

ELEKTRİKÇİLERDE ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADI

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı bulunan Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası’nın olağan genel kurulu ertelendi. Çorum Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası’nın dün saat 11.00’de Afra 2 Kültür Merkezi’nde yapılası gereken genel kurulu çoğunluk sağlanamadığı için ikinci toplantıya ertelendi. Buna göre kongre 11 Ocak 2014 Cumartesi günü saat 12.00’de yapılacak. Genel kurulda mevcut oda başkanı Hikmet Göktepe ile birlikte Duran Semerci ve Erol Çalışkan isimli esnaflar başkanlık için yarışacak.

HAZIR ELBİSECELER 8 OCAK’A KALDI

Çorum Hazır Elbiseciler Odası’nın genel kurulunda da çoğunluk sağlanamadı.
Tuna Düğün Salonu’nda 2 Ocak’ta saat 12.00’de gerçekleştirilmesi planlanan genel kurul, çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 8 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 12.00’ye ertelendi.
Hazır Elbiseciler Odası’nın genel kurulu 8 Ocak’ta Tuna Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Genel kurulda 5 dönemdir odanın başkanlığını yapan Necati Şimşek ve Eker Giyim Mağazası Sahibi Muharrem Eker başkanlık için yarışacak.

TAHSİN ŞAHİN ŞOFÖRLER ODASINA ADAY

Bu arada, Hitit Palet ve Hitit Taşımacılık Sahibi Tahsin Şahin, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’na aday oldu. Şoförler Odası’nda genel kurul tarihi henüz netleşmezken, adaylık süreci de devam ediyor. Tahsin Şahin’in adaylığını önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşması beklenirken, Şoförler Odası seçimlerinin de bir hayli çekişmeli geçmesi bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ