ÇORUM TİME

Bir haftada bir milyon izlendi

Çorumlu Avukat Kasım Aksoy söz ve müziği kendisine ait hobi amaçlı rap şarkı yaptı. NOV ismi ile izleyicilerin karşısına çıkan Aksoy’un, Yüksek Çekim ismini verdiği şarkısı bir haftada bir milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı. Klibe kısa sürede binlerce olumlu yorum geldi.

Bir haftada bir milyon izlendi
727
16 Kasım 2021 - 19:23

Nov & Aslı Can ’Yüksek Çekim’ klibi beğeni topladı! Avukat Kasım Aksoy (NOV), Arka Sokaklar dizisinin oyuncusu Aslı Can’la birlikte hobi amaçlı yaptığı Yüksek Çekim isimli rap şarkı, youtube kanalında bir haftada bir milyondan fazla izlendi. Söz ve müziği Kasım Aksoy’a ait Türkçe Rap Müzik çalışması Yüksek Çekim,  yayınlandıktan kısa bir süre sonra adeta rekor kırdı. Çekimleri İstanbul Riva’da gerçekleştirilen klipte oyuncu Aslı Can’la birlikte kamera karşısına geçen Kasım Aksoy (NOV), harika bir çalışmaya imza attı.

Hobi amaçlı şarkı rekor kırıyor!

Youtube’da NOV ismini verdiği kendi kanalında yayınladığı Nov & Aslı Can ‘’Yüksek Çekim’’ klibi ile birkaç günde bir youtube abone satın al milyondan fazla dinlenen şarkıya binlerce olumlu yorum alan Avukat Kasım Aksoy’u tebrik ediyor başarılar diliyoruz…

Şarkıyı Nov & Aslı Can ‘’Yüksek Çekim’’ ismi ile müzik platformlarında ve sosyal ağlarda bulabilirsiniz!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.