ÇORUM TİME

CEYLAN DOLDURDU, BAKANLAR İÇTİ

CEYLAN DOLDURDU, BAKANLAR İÇTİ
1.327
31 Ekim 2014 - 19:25

ahmet sami ceylan ak parti çorum il başkanı kargı (3)

ahmet sami ceylan ak parti çorum il başkanı kargı (2)

10423702_1494371900813801_3655030546584290767_nAK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Kargı Panayırı için Çorum’un Kargı İlçesine gelen Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül ile Ulaştırma ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım’a semaver çaylarını bizzat kendisi doldurarak ikram etti…

Kargı Kültür Sitesinde vatandaşlara hitap eden eski bakanlar ve beraberindeki heyet, daha sonra ilçede faaliyet gösteren Ali Yüksel Kavuştu Parkı’nı ziyaret etti. AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu’nun ismini taşıyan parkta bakanlar ve eski milletvekilleri için semaver çayı demlendi.

ÇAYLAR AHMET SAMİ CEYLAN’DAN

Ulaştırma ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül, AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ali Yüksel Kavuştu, Kargı Kaymakamı Ali Erdoğan ve Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen’in bulunduğu masada konuklara çay ikramını AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan bizzat kendisi yaptı. Ceylan’a, AK Parti Kargı İlçe Başkanı Mustafa Akpınar da yardımcı oldu.

KONUKLARA FULAR HEDİYE ETTİ

Bu arada, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Ulaştırma ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül ile AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu’ya Kargı bezinden yapılan fular hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.