ÇORUM TİME

ÇEKVA’da yeni yönetim seçildi

Çorum ÇEKVA 14. Olağan Genel Kurulu’nda yeni dönem yönetim organları seçildi. Çorum ÇEKVA 14. Olağan Genel Kurulu vakıf merkezi olan İstanbul Kadıköy’de gerçekleştirildi.

ÇEKVA’da yeni yönetim seçildi
87
07 Ekim 2021 - 16:16

Divan Kurulu Başkanlığına Dr. Ahmet Nabi Kızmaz ,Yazmanlıklara Ecem Elif Ünal ve Sururi Onan oy birliği ile seçildi. Yönetim Kurulu çalışma raporu, bilanço ve denetim kurulu raporu, Vakıf Başkan Yardımcısı Erdal Karslı tarafından okundu. Salgın nedeniyle faaliyetlerin geçmiş yıllara göre daha az sayıda yapıldığı açıklandı. Ancak öğrencilerle koordinasyonun devam ettiği, staj, kariyer planı ve istihdama yönelik çalışmalar konusunda gerekli desteğin verildiği açıklandı. Aydos’ta bulunan Çorum Sevgi Ormanına ilave yer temini, vakfa gelir getirecek girişimler hakkında katılımcılara bilgi verildi. Çorum, Antalya ve İzmir’deki temsilciliklerdeki faaliyetler tek tek okunarak katılımcılara bilgileri aktarıldı. Vakıf Faaliyetleri oylamaya sunularak, oy birliği ile ibra edildi. Ayrıca Ankara Şube Başkanlığı tarafından sunulan 22 Haziran 2021 tarihli Yönetim Kurulu ve bilanço Genel Kurulca oy birliği ile onaylandı.

ÇEKVA’nın yeni dönem yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimine geçildi. Sururi Onan ve Erdal Karslı tarafından takdim edilen liste oylandı. ÇEKVA Yönetim Kurulu’nda, Prof. Dr. Lüfi Akca, Feyzullah Kıyıklık, Prof. Dr. Dilek Yılmazcan, Prof. Dr. Serpil Salman, Yaşar Karaarslan, Mehmet Yıldırım, Erdem Çenesiz, Sabit Velidedeoğlu, Erdal Karslı, Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Hüseyin Kadri Samsunlu, Doç. Dr. Nur Fındık, İrfan Balkanlıoğlu, Mustafa Özgür Tezel, Ömer Ali Ambar yer aldı. Vakfın Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Feyyaz Şehirli, M. İnci Yetik, seçildi. Genel Sekreter Sabit Velidedeoğlu, vakıf öğrencilerine gerekli yardımların yapıldığını belirterek, vakfın kuruluş aşamalarındaki çalışmaları özetledi. Maddi imkanlar halledilerek bu mekanın Çorum Evi olarak yaşatılmanı temenni etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.