ÇORUM TİME

İÇİŞLERİ BAKANI SEÇİM BÜROSU AÇTI

İÇİŞLERİ BAKANI SEÇİM BÜROSU AÇTI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
22 Şubat 2014 - 23:55

Son Güncelleme: 23 Şubat 2014 00:15 EFKAN ALA Çorum İskilip İçişleri Bakanı (1)İçişleri Bakanı Efkan Ala, TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil ve Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Murat Yıldırım ile Cahit Bağcı AK Parti’nin İskilip seçim bürosunun açılışına katıldı.
Seçim bürosu önünde toplanan kalabalığa hitaben eden Ala, İskilipli Atıf’ın torunları diyerek konuşmasına başladı. Zübeyir Kemelek’in vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Ala, “İşe başladığım günden itibaren tanıdığım ve yetişmeme faydası olan değerli ağabeyim Zübeyir Kemelek’e Allah’tan rahmet diliyorum. İyiliğin, güzelliğin, nezaketin timsali idi. EFKAN ALA Çorum İskilip İçişleri Bakanı (5)Bütün İskiliplilere başsağlığı diliyorum” dedi.

AK PARTİ’NİN HİZMETLERİNİ ANLATTI

AK Parti’nin 10 yıllık hizmet ve yatırımlarından söz eden Ala şunları söyledi: “Ak Parti hükümetleri ortaya koydukları performans 11 yıldır sadece illerde ve ilçelere değil, bize ait olan coğrafyalarda da bir takım heyecanlar yarattı. Bu gün Ak Parti deyince Afrika’da, Ortadoğu’da, Balkanlarda bir heyecan yükseliyor. Sizin desteklediğiniz bu hareket insanımıza bir özgüven kazandırdı. Artık kalkınmada varız, vatandaşla devleti barıştırmada varız. Bunları sizlerin desteğiyle başarıyoruz. Sizlere de bu harekete biraz katkıda EFKAN ALA Çorum İskilip İçişleri Bakanı (2)bulunmaya davet ediyoruz.

10 YILDA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ

10 yıl önce bize yapılanlarla bu gün geldiğimiz noktada olanları karşılaştırınca ne kadar çok değişim olduğunu görüyoruz. Bu gün bütün okullarımızda Kur’an öğretilebiliyor, Peygamber Efendimizin hayatı öğretilebiliyor. Başörtülü kızlarımız okullarına rahatça girebiliyor. Şükür olsun. Her birinizin oyunun değeri ölçülemez. Böyle bir harekette makam mevki sahibi olmak mühim değil. Başkalarının on EFKAN ALA Çorum İskilip İçişleri Bakanı (3)yıllarca yapamadığı şeyleri 10 yılda başardınız. Bu harekette olmaktan daha kıymetli bir makam mevki yok. Bu hareketin önümüzdeki yıllarda da başarılı olabilmesi için destek bekliyorum.

VAATLERİ HALKLA BULUŞTURMADA BİZLE YARIŞACAK KİMSE YOK

Vaatlerimizi, değerlerimizi halkla buluşturmada bizimle yarışacak yoktur. Şimdiye kadar İskilip’e yapılan yatırımlarda büyük emeği olan mevcut Belediye Başkanı Numan Sezer’e teşekkür ediyoruz ve Recep Çatma’ya daha güçlü bir destek bekliyoruz. Ne kadar çok destek verirseniz başkanınız o EFKAN ALA Çorum İskilip İçişleri Bakanı (4)kadar güçlü olur ve yatırımları daha kolay getirir. Sizin iradeniz sandığa, sandık meclise yansır. Biz sizden aldığımız emanet her şeye rağmen sizin dirayetinizle koruyacağız. Hiç endişeniz olmasın. Bizim için vatandaşın irade ve arzusundan daha kıymetli bir şey yoktur. Kararlarınız bize emanettir. Allah’ın izni ile emanete ihanet etmeden hizmete devam edeceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
İsim * 23 Şubat 2014 / 12:36

hazır gitmişken osmancık imam hatip lisesininde açılışını yapsaymış haır olurdu…….

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ