ÇORUM TİME

CEYLAN SUNGURLU’YA GÜVENİYORUZ

CEYLAN SUNGURLU’YA GÜVENİYORUZ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
30 Ekim 2015 - 9:13

Son Güncelleme: 30 Ekim 2015 09:13 IMG_51651 Kasım seçimleri öncesi ilçe ziyaretlerini sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, Sungurlu İlçesi’ni ziyaret ederek, teşkilat mensupları ile istişare toplantısı yaptıktan sonra esnaf odalarını ziyaret etti…

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, Sungurlu teşkilatından büyük bir başarı beklediklerini belirterek, “teşkilatımıza güveniyoruz, gözümüz arkada değil” dedi. AK Parti Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt’un Sungurlu’da partili bayanlarla birlikte toplantı yaptığı ve seçim çalışmalarında bulunduğu sırada Sungurlu’yu ziyaret eden Ceylan, Milletvekili Kurt ile birlikte partililere seslenerek başarıya odaklanmalarını istedi.
Milletvekili Ceylan, parti binası önünde Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, İlçe Yönetim Kurulu, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili tarafından karşılandı. Ceylan’ı parti binasında ise Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt karşıladı. Kurt, “İşte Sungurlu’nun abisi geldi. Ben Sungurlu’nun ablasıyım, Ceylan da abisidir” ifadesini kullandı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, teşkilat olarak 1 Kasım seçimlerine hazır olduklarını, oy oranını en üst seviyelere ulaştırmak için gece-gündüz çalıştıklarını anlattı. Milletvekili Ceylan ise ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendirerek, Türkiye’nin istikrara, huzur ve güven ortamına ihtiyacının olduğunu, bunun için de AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinden tek başına iktidar olarak çıkması gerektiğini anlattı. Ceylan, “Sungurlu teşkilatına güveniyoruz. Burada son derece diri, birlik ve beraberliği yakalamış bir teşkilat gördüm. Gözümüz arkada değil” diye konuştu.
Ceylan’a Sungurlu ziyaretinde; AK Parti İl Başkan Vekili Eyüp Arslan, İl Başkan Yardımcıları; Adnan Tığlı, Adnan Armağan, Cemalettin Polattaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Boğazkale Belediye Başkanı Osman Tangazoğlu, Boğazkale ve Sungurlu İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili eşlik etti.

SANDIĞA GİDİN DEMOKRATİK HAKKINIZI KULLANIN
AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, tüm seçmenlerden 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimlerde sandığa giderek demokratik oy kullanma haklarını yerine getirmelerini isteyerek, “Türkiye’nin geleceğine oylarınızla katkı sağlayın” dedi. Milletvekili Adayı Ceylan, Sungurlu Esnaf Odası Başkanları ile istişare toplantısında bir araya geldi. Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil ile diğer esnaf odalarının başkanları katıldı. Esnaf odası başkanlarından esnaf ve sanatkarın sorunları, talepleri hakkında bilgi alan Ceylan, hiçbir sorunun çözümsüz olmadığını, birlik ve beraberlik içinde hareket edildiği, karşılıklı işbirliği ve diyalogun sağlandığı müddetçe tüm sorunların üstesinden gelinebileceğini anlatarak, bunun için önce istikrar, huzur ve güven ortamının sağlanması gerektiğini söyledi.
IMG_5189
“GEMİ BATARSA HEPİMİZ BOĞULURUZ”

“Hepimiz aynı geminin içerisinde yaşıyoruz. Gemi su alırsa hepimiz zarar görürüz, bu gemi batarsa hepimiz boğuluruz” diyen Ceylan, Türkiye’nin tüm fertlerinin ülkesine, geleceğine sahip çıkması, bunun için kenetlenmesi gerektiğini anlattı. Türkiye’de 7 Haziran seçimleri sonrası oluşan düzenden kimsenin memnun olmadığını ifade eden Ceylan, bir ülkede huzur ve istikrar olmayınca hiçbir şeyin de olmadığını söyledi. Orta Doğu’da Türkiye’den başka tüm ülkelerde iç savaş, kaos, huzursuzluk ve kargaşa yaşandığını, sadece Türkiye’nin sapasağlam ve dimdik ayakta olduğunu sözlerine ekleyen Ceylan, bunun da Cumhurbaşkanı ve eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli duruşu, kararlılığı, ülkeye olan sevdası sayesinde başarıldığını belirtti. İç ve dış düşmanların amacının Türkiye’yi güçsüz hale getirmek, istedikleri gibi at oynatmak olduğunu kaydeden Ceylan, “Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadroları olduğu müddetçe bu ülkede istedikleri gibi bir harita oluşturamazlar. Düşman çevrelerin istediği Recep Tayyip Erdoğan’sız bir Türkiye… Ama başaramayacaklar” diye konuştu. Türkiye’nin 2002 yılından önceki durumu ile ilgili özet bilgiler sunan, AK Parti öncesi ile AK Parti sonrasını karşılaştıran Ceylan, “13 yılda yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır” dedi. Türkiye’de 2002 yılından önce 41 yılda 36 hükümet değiştiğini, ortalama 15 ayda bir hükümet kurulduğunu dile getiren Ceylan, Türkiye’de koalisyon kültürünün olmadığını, istikrarın, başarının, kalkınmanın sağlanması için tek başına hükümet gerektiğini, bunun da ancak AK Parti ile sağlanabileceğini söyledi. Terör olaylarını da değerlendiren Ceylan, terör örgütleri ile son derece etkili ve başarılı mücadeleler yapıldığını, bunun sebebinin ülkemizin kendi insansız hava aracını kullanmasından kaynaklandığını, istedikleri görüntüye, bilgiye anında ulaşabildiklerini, bu teknolojiye ulaşmanın da AK Parti sayesinde gerçekleştiğini, terörün yakın bir zamanda kökünün tamamen kazınacağını anlattı. Ceylan, tüm seçmenlerden 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimlerde sandığa giderek demokratik oy kullanma haklarını yerine getirmelerini isteyerek, “Türkiye’nin geleceğine oylarınızla katkı sağlayın” dedi.
IMG_5182

IMG_5179

IMG_5174

IMG_5172

IMG_5160

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
ozcorumlu 30 Ekim 2015 / 11:26

ak parti3.sıra adayını hic sevmedim ankaradan araştırdım ankara büyüksehirin kopek barınak ihalelerini hep o kadın alıyormus vekil olunca zaten rahat rahat alır biz çorum mevlana gibiyiz zaten herkesi bagrımıza basarız

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ