ÇORUM TİME

CHP TABANINDA SAİT BÖREKCİ UMUDU

CHP TABANINDA SAİT BÖREKCİ UMUDU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
14 Ocak 2014 - 9:57

Son Güncelleme: 14 Ocak 2014 10:01 chp çorum belediye başkan adayları (1)İnşaat Mühendisleri Odası Çorum Temsilcisi Turan Damar, CHP’den Çorum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu dün yaptı. Böylelikle, Hasan Suvacı ve Kenan Nuhut’tan sonra resmi başvurusunu yapan üçüncü aday adayı oldu. CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, İnş.Y.Müh. Turan Damar’ın başvurusunu yaptığını, daha önce de Hasan Suvacı ile Kenan Nuhut’un başvuruda bulunduklarını bildirdi. CHP Parti Meclisi’nin 16 Ocak 2014 Perşembe günü yapacağı toplantıda Çorum’un adayını da belirlemesi ihtimal dahilinde görülüyor.

TABANDA SAİT BÖREKCİ UMUDU

CHP’de 3 isim adaylık başvurusunu yaparken tabanda Sait Börekci’ye karşı beklentilerde yükselmiş durumda… CHP Genel Merkezi ile sürekli iletişim halinde olduğu kulislere yansıyan işadamı Sait Börekci, daha önce hem belediye başkanlığına, hem de milletvekilliğine aday olmuş, ancak seçilme başarısı gösterememişti.

CHP’NİN ÇORUM’DAKİ OYLARINI ARTIRDI

Sait Börekci, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde partisince Çorum Belediye Başkan Adayı gösterilerek renkli ve başarılı bir seçim kampanyasına imza atmıştı. Börekci, aldığı oy oranı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 2011 yılında yapılan genel seçimlerde de 2. sıradan milletvekili adayı gösterilen Sait Börekci, çok çalışmasına rağmen meclise gidememişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ