ÇORUM TİME

CHP’Yİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

CHP’Yİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
05 Mart 2014 - 22:09

Son Güncelleme: 5 Mart 2014 22:09 HİTİTSİAD

HİTİTSİAD (1)CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP heyeti ile birlikte HİTİTSİAD Başkanı Ahmet Benli’yi işyerinde ziyaret etti.
CHP’den yapılan açıklamaya göre, bugün gerçekleştirilen ziyarete CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları katıldı. Ziyarette kendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren HİTİTSİAD Başkanı Ahmet Benli, CHP heyetine seçimlerde başarılar diledi. Benli, “Türkiye’de olan bitene üzülüyoruz. Burada yaşıyorsak, insanların görüşü ne olursa olsun her türlü hizmeti hak ediyor. Şu konjonktürde olan bitenleri hayretle karşılaşıyoruz. Fazla artış, fazla değer insanı şımartıp yoldan çıkarıyor. Ülkeye güzel şeyler de yapıldı, biz onu inkar etmiyoruz. Ülkeye güzel yollar yapıldı diye de yolsuzluk yapmanın bir anlamı yok. CHP başörtüsü olayına verdiği destekle takdir toplayıp puanını artırdı. Kimse kimsenin, eteğiyle, başörtüsüyle ilgilenmiyor. Birileri bunu kullanıyordu. CHP bunun kullanılmasını önledi . Bizler bu ülkede oynanan oyunları çok iyi biliyoruz” dedi.
CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut da, kendilerini kabul eden HİTİTSİAD Başkanı Ahmet Benli’ye teşekkür ederek, insanları birleştirici, buluşturan bir politika izleyeceklerini dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
deli balta 6 Mart 2014 / 14:15

Bence Memduh Çıkmaz’a gitsinler, Asıl cemaatin Çorum kasası odur. Hititsiad sadece örtü.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ