ÇORUM TİME

MHP yönetimi onları unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti.

MHP yönetimi onları unutmadı
76
03 Aralık 2021 - 19:54

İl Başkanı Agah Karapıçak’a ziyareti sırasında Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Her zaman engelli vatandaşların yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret ettiklerini belirten Karapıçak, yaptığı ziyarette okul idarecileri öğretmenleri ile bir araya gelerek okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Uygulama okulunda eğitim gören özel öğrencilerle sohbet eden İl Başkanı Karapıçak, onlarla birlikte pasta kesti.

Engelli bireyleri toplumun ayrılmaz bir parçası olarak gördüklerini ifade eden Karapıçak, “Unutmayalım ki engellilik birey ve ailesi için zorlu yaşam koşullarını beraberinde getirmektedir. Onların yaşadığı sorunlarla baş etmeleri sürecinde hepimize görevler düşmektedir. Bu nedenle her alanda onların yaşamlarını kolaylaştırmak, yılın her gününü onları anlamak için fırsat bilmeliyiz. Engelli olmak bir tercih olmamakla birlikte, her birey bir engelli adayıdır. Rabb’im kalbimize engel koymasın. Hoşgörü, sevgi ve saygıyla daha güçlü bir ülkede hep birlikte yaşamı kucaklayalım” dedi. Öğrenciler ile birebir ilgilenip, çocuklar ile hatıra fotoğrafları çektiren Karapıçak, “Bizlere bu imkanı tanıyan kıymetli okul yönetimine şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Okul Yöneticileri, “MHP İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetimine okulumuzdaki öğrencilerimize yakından gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.