ÇORUM TİME

ÇORUM BÖLGENİN EN ÖNEMLİ İLİDİR!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Çorum’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

ÇORUM BÖLGENİN EN ÖNEMLİ İLİDİR!
726
03 Haziran 2020 - 14:15

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Çorum’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak partisinin İnönü Caddesinde bulunan İl Başkanlığında açıklamalarda bulunan Üstün daha sonra Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret etti. İlk olarak Gelecek Partisi Çorum İl Başkanlığını ziyaret eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün teşkilatlanma çalışmalarını hızla devam ettirdiklerini belirterek en kısa zamanda teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayacaklarını ifade etti.

‘’Çorum bölgenin en önemli ilidir’’

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün partisinin Çorum İl Başkanlığında yaptığı açıklamada; ‘’Çorum memleketimizin üretim alanlarından en önemli illerinden birisidir. Dışarıdan biz öyle görüyoruz ve Çorumlularında öyle gördüğüne inanıyoruz. Çorum, ekonomiye katkısı anlamında üretim anlamında birçok önemli şehrimizden birisidir. Özellikle bölgede en önemli üretim gerçekleştiren şehrimizdir’’ dedi.

‘’Yapılacak ilk seçimde bizde olacağız’’

13 Aralık 2019 tarihinde partimizi kurarak hızla teşkilatlanma çalışmalarını başlattık. O tarihten itibaren geldiğimiz noktada pandemi sürecinde verilen araya rağmen 53 ilimizde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. 20 günlük bir süre içerisinde il teşkilatlanma çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamlamış olacağız ve akabinde ilçe teşkilatlanmalarımızı da tamamlayarak Eylül ayı içerisinde büyük kongremizi gerçekleştirmiş olacağız. Yapılacak olan ilk seçimde çınar amblemimiz ile Gelecek Partisi olarak yer almış olacağız ve milletimizin teveccühüne talip olmuş olacaktır.

‘’Sağlık Bakanı ve sağlık çalışanlarını kutladı’’

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün; ‘’En açık ve yalın şekilde Gelecek Partisi görüşlerini beyan ediyor. En önemli misyonumuz doğruya doğru yanlışa yanlış dememizdir. Yapılan doğru olan ne varsa takdir edeceğiz ve yanlışa da yanlış diyeceğiz. Pandemi sürecinde Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca öncülüğünde fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza vermiş oldukları mücadeleden dolayı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

‘’Çorum’a demiryolu şart’’

Çorum’un gerek Karadeniz’e gerekse de Akdeniz’e demiryolu ile bağlanmasını Çorum ekonomisi için ve bölge ekonomisi için çok etkili olacağına inanıyorum. Verdiği tüm sözleri tutan bir partinin genel başkanının yardımcısı olarak şunu özellikle ifade etmek isterim ki Çorum’un demiryolu ile bütün ürettiği değerler dünya piyasasına açılacak şekilde en kısa zamanda yapılacaktır.

‘’Partimiz hiçbir ittifakın içinde olmayacaktır’’

Gazetecilerden gelen soruları da yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün seçimlerde partiniz bir ittifakın içerisinde olacak mı sorusuna; ‘’Şuan ki sistemden dolayı böyle sorular ile karşılaşıyoruz. Ama biz ne olursa olsun seçimlere tek parti olarak girmeyi hedefliyoruz’’ dedi.

‘’Erken seçime ihtiyacımız yok’’

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün erken seçim konusunda gelen bir soru üzerine erken seçime gidilmesine ihtiyaç olmadığını düşünüyorum dedi. Üstün; ‘’Tarihimiz de uzun yıllar karşılaşmadığımız bir pandemi sürecini yaşıyoruz. Bu süreçte ne kadar işsiz var bilemiyoruz. Turizm sektörümüzden bu süreçten çok zarar gördü. Erken seçim konusunu muhalefet partileri dile getirmiyor. Daha çok iktidar tarafından dile geliyor. Heralde şartların iyiye gitmediği düşünülüyor. Yoksa şuanki şartlar seçim için uygun atmosfer değil. Gerek anketler gerekse ekonomik veriler. İşsizlik alanında olsun ihracat alanında olsun çok seçim için uygun bir atmosfer değil ama daha kötü bir beklenti içersindeler ise bunu seçimle öteleyemezler bunu seçimle yapacaklarına bir masa etrafında bütün siyasetçilerin birbirini kucaklayı kenetlenip bu memleketin meselelerini çözmeleri gerektiğini düşünüyorum. Seçimin benim isteyip istememle değil 2023’e kalmayacağını düşünüyorum’’ dedi.

Kadın Kollarına Bayraktar, Gençlik Kollarına Külcü getirildi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Çorum teşkilatına yaptığı ziyaret sırasında Gelecek Partisi Çorum İl Kadın Kolları Kurucu Başkanlığına Selma Bayraktar’ın, Gençlik Kolları Kurucu Başkanlığına da Burak Külcü’nün atandığını duyurdu. Bayraktar ve Külcü’nün yetki belgeleri Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün tarafından takdim edildi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün gündeme dair Çorum İl Başkanlığında yaptığı açıklamanın ardından beraberindeki heyetle birlikte Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret etti. Ziyarette Çorum sanayisi konuşuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

1xbetbetpasmariobet