ÇORUM TİME

ÇORUM DES’TE BIÇAK DÖNEMİ

ÇORUM DES’TE BIÇAK DÖNEMİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
30 Nisan 2015 - 15:00

Son Güncelleme: 30 Nisan 2015 15:05 1 (6)İbrahim Bıçak Demokrat Eğitimciler Sendikası Çorum İl Temsilcisi olarak yetkilendirildi.
Demokrat Eğitimciler Sendikası Çorum il yönetiminde görev dağılımı yapıldı. Türkiye genelinde bağımsız ve partisiz sendika sloganı ile bütün eğitim çalışanlarını bir araya getiren Demokrat Eğitimciler Sendikası’nın Çorum İl Teşkilatı yeni yönetimi görevine başladı.

Geçtiğimiz hafta DES kurucularından Lokman Erdoğan’ın başkanlığında toplanan DES üyeleri yeni yönetimle yollarına devam etme kararı aldılar. Yapılan istişare toplantısı sonunda İbrahim Bıçak (İl Başkanı), Selim Akçakoyunlu (Başkan Yardımcısı),Ülkü Erdoğan (Teşkilatlanma Eğitim Sekreteri),İlhami Balaban( Mali Sekreter), Elif Erdoğan (Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri), Murat Doğrusöz (Basın ve Sosyal İşler Sekreteri), Ömer Şenöz ve Erdem Ütnü İl Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildiler.

Konuyla ilgili kamuoyuna kısa bir açıklama yapan İbrahim Bıçak, DES kadrolarının Çorum’da eğitim için elinden geleni yapacağını kimsenin hakkını yemeyeceğini ve üyelerinin hakkını kimseye yedirtmeyeceğini belirterek biz ücret ve eylem sendikacılığının ötesinde fikir ve ahlak ocağıyız, dostluk ve vefa hareketiyiz. Siyasi muhalefetle sendikal muhalefeti birbirine karıştırmadan öneri, rapor ve ar-ge çalışmalarımızla çözüm üretmeye devam edeceğiz. Yolda kalmak yolumuzdan dönmek yok. Demokrat Eğitimciler sadece isimleri ile değil çalışmalarıyla da demokrat olduklarını gösterecektir. Siyasi bir amaç, politik bir kaygı gütmediğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ