ÇORUM TİME

ÇORUM ESNAFINI SEVİNDİREN MÜJDE

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi üyelerini verdiği müjdeyle sevindirdi.

ÇORUM ESNAFINI SEVİNDİREN MÜJDE
4.640
19 Ağustos 2020 - 18:39

AK Parti Çorum Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi’ne tahsis edilen arazinin bedeli konusunda Çevre ve Şehirclik Bakanlığının esnaflara taksit kolaylığı sağlayacağını müjdeledi. Ceylan, Afra Kültür Merkezinde yapılan Çorum Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi 2020 yılı Olağan Mali Genel Kuruluna katıldı. Burada kooperatif üyelerine önemli bir müjdeyi açıklayan Ceylan, kooperatife tahsis edilen arazi bedelinin 24 taksit halinde ödenmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşeceğini duyurdu. Ceylan’ın bu sözleri salonda büyük alkış kopardı. Kendisinin de esnaflıktan geldiğini ve esnafın halinden anladığını hatırlatan Milletvekili Ceylan, “Sizin elinizi ne kadar rahatlatabilirsek bizde o kadar mutlu oluruz” dedi. Ahi Evranda ilk kazmanın vurulması için ellerinden gelen her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduklarını ifade eden Ceylan, “Allah bizlere hep birlikte bu güzel projenin açılışını yapmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
    paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot