ÇORUM TİME

ÇORUM GAZETESİ 9 YAŞINDA

ÇORUM GAZETESİ 9 YAŞINDA
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
18 Mart 2014 - 21:41

Son Güncelleme: 18 Mart 2014 21:41 ÇORUM GAZETESİÇorum’da 18 Mart 2006 tarihinde ‘Biz Çorumuz, Çorum Biziz’ sloganıyla yayın hayatına başlayan Çorum Gazetesi 9 yaşına girdi.
Yayın hayatında objektif, tarafsız bir habercilik anlayışıyla Çorum’da yayın yaptıklarını belirten Çorum Gazetesi imtiyaz sahibi Selahattin Ezer, “Gazetecilik ilkelerine sadık kalmayı hedeflerimiz arasına alırken, Çorum’un yararına olan veya Çorum’un gelişmesine etki eden olumsuz gelişmeler karşısında kamuoyu oluşturarak gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirdik. Bunları yaparken de gazetecilik duygusuyla hareket ettik. Biz Çorum’da Çorumlunun sesi olmayı amaçlıyoruz ve bu doğrultuda yayın hayatımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.
Ezer, “9. yıl önce ilk sayıyı çıkardığımızda, yayın ilkemiz merak edildi ve yaptığımız yayın sonucunda halkımızın beklentilerine cevap veren, kamuoyu oluşturan ve ilkeli haberciliği kendine şiar edilmiş bir yayın politikası yayın hayatımızı sürdürerek 8. yılımızı doldurduk. Bugün okuyucularımızdan aldığımız güç ve destekle 8. yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çorum Gazetesi, yayın hayatında her zaman ilkeli, tarafsız ve objektif bir yayın politikası izlemeye özen göstermiştir.” şeklinde konuştu.
Toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli, yayın politikasından ödün vermeyen bir çizgi ile Çorum yerel basınına ayrı bir renk kattıklarını belirten Genel Yayın Yönetmeni Halil İbrahim Kaya ise, her zaman Çorum ve Çorum halkının sorunlarına duyarlı bir yaklaşım gösterme çabası içinde olacaklarını, Çorum’u kucaklayan, dürüst, seviyeli, birleştirici, tarafsız, herkes ve her kesime eşit mesafede, objektif olmayı amaçladıklarını söyledi.
Toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli bir yayın politikası ile okurlarının beğenisini kazanmaya çalışacaklarını belirten Kaya, “Yapacağımız her haberde tarafsız, doğru ve objektif olmak için çaba gösterdik ve bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Çorum Gazetesi olarak Çorumla birlikte gelişip, büyümeyi arzu ediyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ