ÇORUM TİME

ÇORUM SANAYİSİ BU TOPLANTIDA TANITILDI

Çorum MÜSİAD’ın ev sahipliğinde MÜSİAD 3. Bölge İstişare toplantısı Çorum’da yapıldı.

ÇORUM SANAYİSİ BU TOPLANTIDA TANITILDI
1.116
23 Eylül 2019 - 13:07

MÜSİAD 3. Bölge İstişare Toplantısı Çorum’da yapıldı. Çorum MÜSİAD’ın ev sahipliğinde, TSO toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya MÜSİAD Yerel Üst Kurulu Başkanı Ahmet Şekerli, MÜSİAD Üye İlişkileri Komitesi Başkanı Faruk İbrahim Özbek, MÜSİAD Yerelde Sektörel Üye Geliştirme Komitesi Başkanı Fatih Mehmet Keçebir, MÜSİAD Yerel 3. Bölge Sorumlusu Ömer Lütfi Soylu, MÜSİAD Genel Sekreteri Kadir Abalı, Çorum MÜSİAD Başkanı Orhan Coşkun, Çorum Genç MÜSİAD Başkanı Emre Çıtak, Çorum MÜSİAD üyeleri ve 15 İlin MÜSİAD Başkanları ve yardımcıları katıldı. Toplantının açılışında bir konuşma yapan Çorum MÜSİAD Başkanı Orhan Coşkun, katılımcılara Çorum’da gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Coşkun’un yaptığı açılış konuşmasının ardından ise MÜSİAD’ın şuan da 11 Bin üye ile ülke ekonomisine ve iş dünyasına katkısı değerlendirildi.

‘’Hepimiz bir mücadele veriyoruz’’

MÜSİAD Yerel 3. Bölge Sorumlusu Ömer Lütfü Soylu toplantıda yaptığı konuşmada; ‘’İş adamları olarak hepimiz bir mücadele veriyoruz. Dünya ile rekabet etmeye ihtiyacımız var. Bir arada olmalıyız. Bu birlikteliğin de oluşacağı yer MÜSİAD’tır. Üye sayımızı daha da arttırmalıyız’’ dedi.

‘’Çorum sanayisi de tanıtıldı’’

Çorum MÜSİAD’ın ev sahipliğinde düzenlenen programda iki gün misafir olan MÜSİAD Genel Merkez üyelerine ve diğer illerden gelen misafirlere Çorum ekonomisi ve sanayisi hakkında bilgilerde verildi. Çorum’da yapılacak olan yatırımlar konusunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden MÜSİAD Genel Merkez Yöneticileri, Çorum’un iş dünyası olarak bölgesinde çok önemli işler yaptığını ve başarılı bir durumda olduğunu ifade ettiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al