ÇORUM TİME

ÇORUM TSO’DAN REKTÖR ALKAN’A ZİYARET

ÇORUM TSO’DAN REKTÖR ALKAN’A ZİYARET
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
03 Haziran 2015 - 14:13

Son Güncelleme: 3 Haziran 2015 14:14 c2491bea3d38dabdb2c1b1b8775d9f62-hitit-universitesi-normalÇorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Çetin Başaranhıncal, ÇTSO Meclis Başkanı Erol Karadaş ve Çorum Çimento Fabrikası Genel Müdürü Murat Çağlayan Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ın yeniden rektör olarak atanmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Üniversite sanayi işbirliğinin en güzel örneklerinden birinin Çorum’da yaşandığını belirten  ÇTSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Rektör Prof. Dr. Alkan’ın zaman mevhumu gözetmeden çalışmakta olduğuna dikkat çekerek Üniversitenin Çorum’a büyük bir canlılık kattığını ifade etti. Üniversitedeki hızlı gelişmeleri çok yakından memnuniyetle takip ettiklerini ifade eden ÇTSO Başkanı Başaranhıncal “Bir Çorumlu olarak Rektör Beyin tekrar görev almasında oy kullanan kullanmayan üniversitenin tüm akademik ve idari personeline Çorum Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkür ederim” diyerek Rektör Prof. Dr. Alkan’a başarılar diledi.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odasının her bileşeni ile Üniversitenin yanında oldu belirterek bu birlikte hareketin, üniversite sanayi iş birliğini “üniversite sektör” iş birliğine dönüştürdüğünü ifade eden Rektör Prof. Dr. Alkan, ÇTSO ile Üniversitenin pek çok somut çıktıları olan projeye imza attığını belirtti. Büyük bir azimle çalışmalarını yürüten Üniversitenin tüm paydaşlarından aldığı destek ve kurduğu sinerji ile nitel ve nicel olarak geliştiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Alkan, ziyaretlerinden ve Üniversiteye sağladığı desteklerden dolayı Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Çetin Başaranhıncal’a, ÇTSO Meclis Başkanı Erol Karadaş’a ve Çorum Çimento Fabrikası Genel Müdürü Murat Çağlayan’a teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ