ÇORUM TİME

ÇORUM’A YAKIŞIR BİR DERGİ OLDU

ÇORUM’A YAKIŞIR BİR DERGİ OLDU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
04 Kasım 2015 - 19:02

Son Güncelleme: 5 Kasım 2015 12:08 MICEsDERGIsEVENTsICINÇorum’da her 3 ayda bir yayınlanan Çorum TIME Dergisi, zengin içeriği, birbirinden özel konu ve konukları ile yine dopdolu bir sayı ile okuyucuların karşısına çıktı…

Dijital Yayıncılık tarafından Çorum’a kazandırılan ve kentte önemli bir boşluğu dolduran Çorum Time Dergisi’nin Kasım-Aralık tarihli 4. sayısı çıktı. Siyasetten sanata farklı konu ve konuklarıyla dopdolu olan derginin yeni sayısında Çorum iş dünyasına da önemli bir yer ayrıldı. Dergi eski sayılarına göre büyük ölçüde yenilenmiş olarak okuyucularının karşısına çıktı. Dergide kapak konusunun yanı sıra dergiye hareket ve canlılık katan başarı hikâyeleri ve Çorum’un tanıtımına yönelik haberler dikkat çekti.

ÇOK İLGİNÇ RÖPORTAJLAR VAR

Toplam 110 sayfadan oluşan Çorum TIME Dergisi’nde Çorum’un başarılı şirketlerine önemli bir yer ayrıldı. Dergide Boyyem, Arar Makina ve Yağmaksan gibi şirketlerin yöneticileri ile yapılan röportajlar dikkat çekti. Ayrıca, Mozanbik’te ekmek üreten Çorumlu genç girişimcinin inanılmaz azmi, Çorumlu Pilot Buğra Baldan’ın dünya çapında elde ettiği büyük başarı ile Çorum’un yeni turizm cenneti Obruk Barajına da geniş yer ayrıldığı görüldü.

ÇORUM’UN TANITIMINA DESTEK

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın kapakta yer aldığı dergide Çorum’da yapılan MÜSİAD Başkanlar Kurulu Toplantısı zengin bir içerikle okuyuculara aktarıldı. Türkiye genelinde bulunan tüm MÜSİAD Şubelerine gönderilen dergide Çorum’un tanıtımı da amaçlandı.

çorum time (7)

çorum time (6)

çorum time (5)

çorum time (3)

çorum time (2)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
HacıAli Kaynamış 4 Kasım 2015 / 20:31

Ankaraya yaşayan bir Çorumlu olarak Çorum’a yakışır bir dergi için yaptınız çalışmada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ