ÇORUM TİME

ÇORUM YOLSUZLUĞA YABANCI DEĞİL

ÇORUM YOLSUZLUĞA YABANCI DEĞİL
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
23 Aralık 2013 - 21:25

Son Güncelleme: 23 Aralık 2013 21:25 ismail lek mhp çorum il başkanıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı İsmail Lek, Türkiye’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonuna ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Lek, açıklamasında, “Maalesef bu yolsuzluk ve hukuksuzluk iddiaları Çorum halkının hiç yabancısı olmadığı şeylerdir” dedi.

ÇORUM BELEDİYE BAŞKANI NASIL AK’LANDI?

MHP Çorum İl Başkanı İsmail Lek, açıklamasında şunları söyledi: “Milletimizin hatırlayacağı üzere geçtiğimiz aylarda ağır cezada yargılanan ve vicdanlarda mahkûm edilen Çorum Belediye başkanı komedisini gördük. Bu belediye başkanının nasıl ‘AK’landığı hala soru işaretleri taşımaktadır. 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde milli irade tecelli edecek Yüce Rabbimizin adaleti ile Aldatma ve Kandırma Partisi yerini ‘ahlak anlayışını türk ahlakından ve müslümanlık inancından’ Alan Milliyetçi Hareket Partisi’ne bırakacaktır.”

ÇORUM MİLLETVEKİLİ CAHİT BAĞCI’YA ELEŞTİRİ

MHP İl Başkanı İsmail Lek, açıklamasında ayrıca Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın ifadesine istinaden evinde bulunan paralardan Çorum Milletvekili Cahit Bağcı’nın bilgisi olduğunu iddia ettiğini söyleyerek, Bağcı’nın bu konuda kamuoyunu aydınlatması gerektiğini bildirdi. İsmail Lek yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Türk Milletinin hafızalarında gayrı meşru ilişkilerin ortaya çıktığı bir gün olarak yaşayacak olan 17 Aralık sendromu ülkemizin gündemine acı ve talihsiz bir şekilde oturmuştur. Halk bankası Genel Müdürü Aslan’ın verdiği ifade çerçevesinde evinde ayakkabı kutularında çıkan paralardan Çorum AKP Milletvekili Cahit Bağcı’nın bilgisi olduğunu ifade etmiştir. Bağcı’nın bu ifadeye cevap vermesi gerekmektedir.”

İKTİDAR GAYRİ MEŞRU KAZANÇ KAPISI HALİNE GELMİŞ

Üzülerek izlemekte ve görmekteyiz ki toplum her alanda krize sokulmuş, Başbakan Erdoğan’ın çizdiği pembe tablolardan ise ortada iz ve eser kalmamıştır. Daha da kötüsü, daha da beteri yolsuzluğun iktidarı kanser hücresi gibi sarmış olmasıdır. Başbakan Erdoğan PKK ile müzakere yapıp bölünmenin direklerini dikmekle meşgul iken, yanında ve yöresindekiler devleti soyup soğana çevirmekle uğraşmıştır. AKP iktidarı yolsuzluk olup çıkmıştır. AKP iktidarı gayri meşru kazanç kapısı haline gelmiştir. Yeri gelince kul hakkından, yeri gelince de haktan ve hukuktan bahsedenler heybelerini haramla doldurmuştur. Türkiye 17 Aralık’tan beri muhatabı iktidar olan çok ciddi yolsuzluk iddia haberleriyle çalkalanmakta ve bu iddialar gün geçtikçe göle atılan taş misali dalga dalga büyümektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ