ÇORUM TİME

ÇORUM’A TAŞIMACILIKTA YENİ BİR BOYUT GELECEK

ÇORUM’A TAŞIMACILIKTA YENİ BİR BOYUT GELECEK
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
05 Eylül 2015 - 15:24

Son Güncelleme: 5 Eylül 2015 15:28 hayal tur (3)Hayal Tur, 6 yıldır SER-KOOP Başkanlığını başarıyla yürüten Erdal Budak ile Murat Karaçam ortaklığında hizmete girdi…

Kale Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:75 adresinde faaliyetine başlayan Hayal Tur, Çorum’da 20’ye yakın servis otobüsüyle personel taşımacılığına yeni bir boyut getirecek.
Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle hizmet vereceklerini aktaran Hayal Tur ortaklarından Erdal Budak, tüm araçların servis bakımlı olduğu gibi şoförlerinde deneyimli olduğunu dile getirdi. Servis araçlarının kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış yerlerinde hazır bulunacağını ifade eden Budak, ayrıca firmalarının servis aracının arıza yapması, tamir ve bakım gibi sebeplerle servis hizmetini aksatması halinde başka bir servis aracını en kısa zamanda temin edeceğini söyledi. Servis aracında meydana gelebilecek arızalar (kalorifer-havalandırma) servis hizmetini aksatmayacak şekilde zamanında ve eksiksiz olarak firmaları tarafından giderileceğini vurgulayan Budak, “Firmalar, servis araçlarının cinsini, sayısını, güzergahını, servis saatlerini istediği gibi değiştirme hakkına sahiptir. Firmamız bu istekleri 5 iş günü içinde yapmakla yükümlüdür. Firmalar, herhangi bir sebep göstermeksizin servis aracını ve şoförün değiştirilmesini talep edebilir. Firmamız bu talebi 2 iş günü içerisinde yerine getirmekle yükümlüdür.
D2 belgeli, klimalı, ferdi kaza sigortalı, rahat ve konforlu araç filomuzla personel taşımacılığının yanı sıra gezi ve tur organizasyonu, düğün-nişan törenleri, havaalanı transferleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu taşıma hizmetleri ile faaliyetteyiz” dedi. Kendileri için paradan çok müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu dile getiren Erdal Budak, tüm Çorumlu firmaların güvenli taşımacılığını yapabilecek güç ve donanımda olduklarını da sözlerine ekledi. Hayal Tur’a (0.364) 666 00 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
hayal tur (1)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ