ÇORUM TİME

ÇORUM’DA ARILAR BİR CAN ALDI!

Çorum’da bir kişi arı sokması sonucu hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden kişinin Vergi Dairesi çalışanlarından 48 yaşındaki Bekir Okan Kafesci olduğu belirlendi.

ÇORUM’DA ARILAR BİR CAN ALDI!
15.279
31 Ağustos 2020 - 15:11

Çorum’da bir kişi arı sokması sonucu hayatını kaybetti. Olay Çorum Merkez Eskiekin Bağları’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Çorum Vergi Dairesi çalışanlarından 48 yaşındaki Bekir Okan Kafesci, arılarına bakmak için kovanların bulunduğu alana gitti. Bir süre sonra arılar tarafından sokulan Kafesci’de alerjik reaksiyon oluştu. Durumu farkeden yakınları sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan 112 ekibinin müdahale ettiği Bekir Okan Kafesci, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kafesci’nin cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Bu arada, ölüm haberi başta ailesi olmak üzere sevenlerinde büyük üzüntü yarattı. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Fikir1 Eylül 2020 / 07:58

Bence ebe haklıdır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot