ÇORUM TİME

ÇORUM’DA HERŞEY BİTTİ, SIRA GECESİ KALDI..!

ÇORUM’DA HERŞEY BİTTİ, SIRA GECESİ KALDI..!
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
06 Şubat 2014 - 10:07

Son Güncelleme: 6 Şubat 2014 10:07 çorum belediyesi urfa sıra gecesi (2)Çorum Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sıra Gecesi düzenleyecek.
Güneydoğu Anadolu’nun vazgeçilmez eğlencelerinden Sıra Gecesini her yıl Çorumlularla buluşturan Çorum Belediyesi, 10-11 Şubat tarihlerinde iki gün boyunca Çorumlulara türkü ziyafeti sunacak. Urfalı Kazım Çiriş ve ekibinin sahne alacağı Sıra Gecesi Devlet Tiyatro Salonunda gerçekleştirilecek.
Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Sıra Gecelerinin Güneydoğu Anadolu’ya has olduğunu ancak tüm Türkiye’de yapıldığını ve Çorumluların da her sene yaptıkları sıra gecelerine yoğun ilgi gösterdiklerini söyledi. Kendilerine gelen yoğun istekleri göz önünde bulundurarak bu yıl da Sıra Gecesi düzenlediklerini ifade eden Zeki Gül, “Sıra Geceleri Anadolu kültürünün önemli bir parçasıdır. Bizi bu topraklara bağlayan her ne varsa hepsini seviyoruz. Hemşehrilerimizden gelen istek doğrultusunda her yıl Sıra Geceleri düzenliyoruz. 10-11 Şubat tarihlerinde Devlet Tiyatro Salonu’nda saat 19.00’da başlayacak konserimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
okuyucu 6 Şubat 2014 / 10:26

Başlık ne alaka, haber kel alaka. Milleti yanlış yerlere yönlendirmeye çalışmayın…

okuyucu 6 Şubat 2014 / 13:42

Yaptığım yorumu ya düzgün yayınlayın yada yayınlamayın. yada bu haberlerinizde yorum bölümlerini kaldırın.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ