ÇORUM TİME

ÇORUM’DA MHP’NİN ADAYI EN BEĞENİLEN İSİM

ÇORUM’DA MHP’NİN ADAYI EN BEĞENİLEN İSİM
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
31 Aralık 2013 - 19:30

Son Güncelleme: 31 Aralık 2013 23:40 ÇORUM Belediye Başkanlığı yerel seçim 2014 (3)ÇORUM’da yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye başkan adayları arasında her alanda kıyasıya çekişmeler yaşanıyor. Seçimin en güzel yanlarından biri olan bu rekabet, kuşkusuz geçmiş seçimlere göre çeşitli mecralarda yürütülüyor. Türkiye’de son dönemde artan internet kullanımı, bu seçimde adayları en çok da bu alana yönlendiriyor. Özellikle sosyal medya üzerinde adaylar arasında müthiş bir rekabet söz konusu…

ERCAN DAŞDAN EN BEĞENİLEN İSİM

Çorum’da AK Parti’nin adayı Muzaffer Külcü ile MHP’nin adayı Ercan Daşdan arasında resmi beğeni sayfaları karşılaştırıldı. Şuana kadar AK Parti adayı Muzaffer Külcü takipçilerinden 4 bin 646 beğeni alırken, MHP adayı Ercan Daşdan rakibine fark attı. Ercan Daşdan’ı beğenerek takip edenlerin sayısı 5 bin 722 oldu.

3 AY BOYUNCA BEĞENİ SAYILARI ARTACAK

CHP’nin Çorum Belediye Başkan Adayının da belirlenmesi ile birlikte Çorum’da seçim atmosferi daha da renkli hale gelecek. Adaylar, 3 ay boyunca seçmenlerle yüz yüze görüşmeler, ziyaretler ve mitingler yapacak. Yine bu süre zarfında Çorum partilerin genel başkanlarını ağırlayacak. Belediye Başkan Adayları ise propoganda kapsamında gazeteler başta olmak üzere tv, radyo, bilboard ve internet reklamları gibi çeşitli yollarla seçmene ulaşmaya çalışacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
hasan 2 Ocak 2014 / 08:51

beğenilene değil iş yapana oy veriyoruz

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ