ÇORUM TİME

ÇORUM’DA MASKE DENETİMİ YAPILDI

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Gazi, İnönü ve Bahabey caddeleri ile Hürriyet ve Kadeş Barış meydanlarında maske ve sosyal mesafe denetimleri yapıldı.

ÇORUM’DA MASKE DENETİMİ YAPILDI
3.017
09 Eylül 2020 - 17:30

Park ve bahçelerde de denetim yapan ekipler, maske takılması, sosyal mesafeye uyulması ve hijyen kurallarına riayet edilmesi uyarılarında bulundu. Maske ve mesafe kuralına uymayan vatandaşlar çeşitli bahaneler öne sürdü. Maske takmayan vatandaşların TC kimlik numaralarını not alan ekipler, daha önceki denetimlerde de uyarıldığı halde maskesi bulunmayanlara idari para cezası uyguladı. İçişleri Bakanlığınca mesken dışındaki her alanda maske takma zorunluluğu getirilmesi üzerine vatandaşların önceki günlere oranla maske kuralına daha fazla uydukları gözlendi. Bakanlığın genelgesi kapsamında kent merkezindeki kafe ve restoranların belirlenen saatlerde kapatılması ve müzik yayını kısıtıyla ilgili denetimler de sürüyor. (A.A)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
Kenan9 Eylül 2020 / 19:53

Niye hep caddeler ara sokaklarda hiç kimse uymuyor oralarda denetlensin

Ahmet murart10 Eylül 2020 / 16:20

. YAPILAN UYGALAMALARI TEBRIK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DILERIM AYN HASSASIYETIN ALACA #ILCESINDE GOSTERILMESINI DE ÖNEMLE ARZ VE RICA EDERIM

1xbetbetpasmariobet