ÇORUM TİME

AK PARTİ’DE FARUK ÖZKADER BEKLENTİSİ

AK PARTİ’DE FARUK ÖZKADER BEKLENTİSİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
01 Eylül 2015 - 22:30

Son Güncelleme: 3 Eylül 2015 13:50 faruk özkader çorum ak parti (6)AK Parti’de milletvekili aday adaylarının sayısı her geçen gün artarken, partinin önemli isimleri arasında yer alan Faruk Özkader’e yönelik beklenti de giderek büyüyor…

Uzun yıllar Çorum’da il başkanlığı yapan son olarak da Genel Merkez’de Ekonomi İşleri Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Avukat Faruk Özkader, 7 Haziran’da yapılan Genel Seçimde aday adayı olmuş, ancak listeye girmeyi başaramamıştı.

ÖZKADER’E TABANDA BÜYÜK DESTEK VAR

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren partide aktif görev alan Faruk Özkader, Çorum siyasetinde de sevilen isimler arasında yer alıyor. Özellikle parti tabanında ciddi anlamda desteği bulunan Özkader’in milletvekili aday adayı olup olmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

İŞTE FARUK ÖZKADER’İN BİYOGRAFİSİ

Faruk Özkader 1973 yılında Çorum’da doğdu. İlk ve orta tahsilini Çorum’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Çorum Barosu’nda avukatlık stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak çalışmaya başladı. AK Parti’nin Çorum İl Başkanlığı kuruluşunda il başkan yardımcısı olarak görev aldı. Özkader, AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevini yürütürken 29 Mart seçimlerinde aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti. Özkader, 7 Haziran’da yapılan Genel Seçimde AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
komik 2 Eylül 2015 / 08:43

hala birlikteler mi bilmiyorum ama zamanında adamlar aynı hukuk bürosunda çalışıyorlardı ama siyaset işte. külcü özkaderin hakkını yedi belediye başkanlığına kendisi aday oldu. küstüler bozuştular ama geçen seçim özkader çoruma geri geldi, akşama kadar külcünün yanından ayrılmadı. yine seçilemedi. merak ediyorum bu seçimde de yine külcünün kanatları altında mı siyaset yapıp destek isteyecek. ayrıca ak parti tabanından birisi olarak ben özkaderin gelmesini istemiyorum. yok öyle tabanda özkader sesleri 🙂 ayrıca bir odadan 2 siyasetçi çıkıp koltuk peşinde gezerse ben bu işte bir iş var derim. aynı şekilde haşim ahlatçı ve yaşar anaç durumu. haşim ahlatçı da çıkıp koltuk peşinde koşmasın. halk iyi gözle bakmaz.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ